gebelikte karına alınan darbe ????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nnagihann tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnagihann
  1. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar ben 14 haftalık hamileyim gece sol tarafıma doğru yatıyordum eşimle şakalaşırken eşimin eli yumruk şeklinde karnımın sağ tarafıma sağ yumrutalık üzerine çarptı o an acıdı :KK43: ve bu gün psikolojikmidir bilmem ama sğ yumurtalığım ağrıyor korkuyorum bişe olmuşmudur diye :KK43: sizce doktora gitmelimiyim ????

2. 9 Mart 2010
  3. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar ltfn cvb a ihtiyacım var :KK43: yarın doktora gidim mi sizce öönemli bi durum varmıdır sizcede :KK43: yoksa ben fazla paronoyakmıyım ???

4. 9 Mart 2010
  5. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma içini ferah tut kötü bişey olsa kanaman olurdu.benim ananem teyzemi düşürmek için üst üste kaç tane düşürücü iğne olmuş.teyzem düşmemiş.sapa sağlam da doğmuş.allah emin ol esirger.eyfam iyi değildir.için rahat olsun istiyorsan bir görün.

6. 9 Mart 2010
  7. jarnana_21

jarnana_21 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim komşum eşinle kavga ettiğini karnına darbe aldığını söylemişti doktora gittiğinde birşey olmaz demiş ama sen yinede dikkat et vesvese yapma içinin rahat olmasını istersen git bir doktorunla görüş birşey olmaz inşallah bebişine:nazar:

8. 9 Mart 2010
  9. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    çok sğln çok tşk ederim. inanın çok endişe duydum açıkcası. bide etrafımdan bi kaç kişi bebeğin eşinde kanama olabilir içeride doktora git falan dediler :KK43: korktum açıkcası ne yalan söyleyeyim. rabbim benim bebeğimide herkezin bebeğinide sakınsın inş

10. 9 Mart 2010
  11. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    hadi ya doğru haklısınız .. yarın doktorumu arayıp bir danışım öyleyse başka türlü içim rahat etmicek sanırım.

12. 23 Mayıs 2010
  13. mentos

mentos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende 23+3 hamileyim yeğenim bugun karnıma yumruk vurdu göbeğim kızardı birzda ağrı oldu midem falan bulandı bende çok tedirgin oldum şimdi:gitme: acaba bişey olur mu diye sen dr.sordun mu umarım herşey yolundadır inş.hiç bişey olmaz Allah yardımcımız olsun ne diyeyim:Saruboceq:

14. 23 Mayıs 2010
  15. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    canım uzman tvde kağan kocatepe anlatıyor istersen izle.amniyo sıvısı bebeği çok iyi koruyormuş darbelere karşı.yani herkes az çok darbe almıştır gebeliği boyunca ama Allah'ın hikmeti işte bebek çok iyi korunuyor orada. bu demek değil dikkat etmeyelim sağa sola karnımızı çarpalım ama bebişler güvende yani

16. 23 Mayıs 2010
  17. emine_ozer

emine_ozer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb benimde 2 yaşında oğlum var benden önce uyanırsa gelip karnıma oturuyo bazende tekme atıyo ama bişi olmadı bu güne kadar zaten doktorun söylediğine göre bebek amniyon sıvısının içinde olduğu için dışardan gelen darbeleri yumuşatıp bebeğe zarar vermesini engelliyormuş endişelenmeyin

18. 1 Mart 2011
  19. ac_18b

ac_18b yağmurun annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne oldu bebekte bir problem varmı gnagıhan kardeş :KK43: