gebelikte kasık ağrısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve su_su tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : su_su
  1. su_su

su_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    19+2 günlük hamileyim son 1 haftadır kasıklarımda ağrı var sizdede oldumu arkadaşlar? kesik kesik ağrı oluyor ....

2. 4 Ekim 2010
  3. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    az olması normal bebeğin büyüyor rahim büyüyor bende de oluyodu şimdi 25+4 deyim 10 gündür ara ara başladı dr gittin çok şükür bişey yok bebek büyüyor normal dedi dr benim belimde çok ağrımaya başladı olabilirmiş merak etme ama ağrın çoksa dr git mutlaka içini rahatlat ben gidince rahatladım

4. 4 Ekim 2010
  5. gelincik204

gelincik204 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kasık ağrısı genelde bebek büyüdüğü için olur ama bazen idrar yolu iltahabı veya mantar falan varsa oda yapar çoksa ve seni rahatsız ediyorsa doktoruna git vakit kaybetmeden....

6. 4 Ekim 2010
  7. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Bende de bir dönem çok olmuştu, yürüyemiyordum bile neredeyse... Tabii bebek nedeniyle de olabilir, enfeksiyon vs. nedeniyle de... Başka şikayetlerin falan da varsa doktora danışmanda fayda var tabi canım ama başka hiçbir şikayetin yoksa büyük ihtimalle normal sürecin bir parçasıdır. Bende bebeğin döndüğü hafta çok olmuştu :))