gebelikte kum dökümü

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve tugbaozlu tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tugbaozlu
  1. tugbaozlu

tugbaozlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb dr bey.ben şuan 10+2 günlük hamileyim bir mol gebeliğim birde düşüğüm var. nedeni kanımda pıhtılaşma olması olarak saptandı .pco ve haşimota hastasıyım.12 kg verdikten sonra doğal yollarla hamile kaldım çok şükür bir problem yok bu pazartesi dr gittiğimde,
    kum döktüğümü söledi . alta vajinada baskı ve acı hissediyorum akıntım oluyo bunu bebeği zararı varmı ilaç vermedi su içmemi önerdi hafta başında 9+0 haftamızdaydık ben adet düzeni olarak 30 günde bir regl olurum. ultrosanda 8+1 boyut olarak 17 ml saptandı değer normalmi ?bide ben şu hesaplamayı algılaymadım şuan 10+2 ya 11 haftalıkmı dicem böyle olduğunu sölediler ama bakınca baş popo mesafesi küçük çıkıyor. netten bebeğin gelişimene bakarken 10. haftaya 11. haftayamı bakıcam. torid değerlerim normal çıkıp 1 tane levetrion kulanıyorum bide bu yüzden tedirginim anlayamdım tüm bunları yaşamış birine önerileriniz nedir? tokat gop üniversitesi has. gidiyorum doç.dr fazlı demirtürkün kont.deyim oda hacetepe mezunu özgeçmişinizi okudumda tanışıyomusunuz diye ayrıca merak ettim. şimdiden teşekkürler...

2. 5 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bu maile cevap verdim...

4. 5 Mayıs 2010
  5. tugbaozlu

tugbaozlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    pardon dr bey 2 yazdığımıda baktım yanıt göremedim ayrıca diğer sayfalarda bu baslık altında bir konu varmı diye baktım ama yoktu teşekkürler...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.