Gebelikte Kuru Öksürük

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve p_aytar tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : p_aytar
  1. p_aytar

p_aytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar 4+5 hamileyim yaklaşık 5-6 gündür sürekli boğmaca olmuşcasına öksürüğüm var ve bu öksürük sarsıcı, gebeliğimi sadece kandaki hcg lerden kesinleştirdik haftasonu vajinal ultrasondan keseye baklılacak.sizce bir sorun olabilirmi sarsıntı ve öksürme nöbetlerim?çünkü benim gebeliğim tüp bebek mikroenjeksiyon yoluyla oldu o yüzden daha zor aşamalardan geçtim...bir haylide bulantım var...

2. 7 Temmuz 2010
  3. p_aytar

p_aytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pastil nane limon bol sıvı c vitamini gibi suplemanlarda alıyorum ama sürekli nöbetler halinde gelen kuru öksürüğüm var hemde sarsıcı inşallah bebeğime birşey olmaz Allah'ım sen koru

4. 7 Temmuz 2010
  5. p_aytar

p_aytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yokmu bir fikri olan??

6. 7 Temmuz 2010
  7. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    tavuk suyu yani çorbası içine bol limon nane koy ve iç .penisilin e benzer güçlü bir etki yapıyor dene derim.bal içine zencefilde iyi geliyor.ıhlamurda iyi geliyor.yanlız tavuk çorbası en tesirlisi

8. 7 Temmuz 2010
  9. p_aytar

p_aytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkrü ederim

10. 7 Temmuz 2010
  11. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hava sıcak ama ne yapalım bol bol ıhlamur tüket. ben de ilk 3 ayımda senin gibiydim, öksürürken ciğerlerim sökülecek gibi oluyordu. doktorum bol bol ıhlamur önerdi. göğüs hastalıklarına gitmemi söyledi. hamilelikte kullanacağım antibiyotik içtim. 5. gün öksürük gitti. ilacı bitirmedim. tekrar başladı. bu sefer yeni kutu alıp hepsini içtim, geçti. doktoruna da sorarsın gittiğinde. geçmiş olsun

12. 8 Temmuz 2010
  13. esma3a3a

esma3a3a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    27.haftam.öksürmekten ölüyorum.ıhlamur,zencefil bal soğan denemediğim bişey kalmadı.ılacta kullanıyorum.alles 60 mg,öksürük şurubu birde.nafile.delircem artık.bebeğim etkileniyomu acaba