Gebelikte Lekelenme Yaşayanlar..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bluebottle tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : bluebottle
  1. bluebottle

bluebottle I am what I am Üye

Beğenildi:
    2.654
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba arkadaşlar, 5 haftalık hamileyim, cumartesi başlayan damla damla diyebileceğim kahverengi lekelenme yaşıyorum. doktorum progestan başlattı. bugün daha az oldu, sorum şu. siz de bu haftalarda lekelenme yaşadınız mı? ne kadar sürdü gün olarak? teşekkürler cevaplarınız için...:KK71:

2. 3 Kasım 2010
  3. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canim ben 8+0 da yasadim lekelenme . 4. haftadan beri zaten progestan kuullaniyordum ilaclara devam etmemi ve kesinlikle yatmami soyledi doktorum 10 gunluk rapor verdi yatiyorum suan. Bol sivi alacaksin. Gecmis olsun

4. 3 Kasım 2010
  5. bluebottle

Beğenildi:
    2.654
    Ödül Puanları:
    238
    cevabınız için teşekkürler, kaç gün sürdü lekelenmeniz?

6. 3 Kasım 2010
  7. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben 4 ay evvel doğum yaptım; benim 6. haftada kahverengi lekelenme oldu.
    hiç geçmedi progestan filan kullandım hatta iğne yaptırmam gerekti düşük engellemek için.
    neler yaşadım; şakır şakır kanamalarım oldu ümidimi kesmiştim kesin düşecek dedim bu kadar kanamayla.
    yattım geçmedi derken 3. ay dolduğunda kendiliğinden kesildi.
    şimdi de bebeğim benimle gayet sağlıklı bi o kadar da yaramaz:)
    darısı başına insallah

8. 3 Kasım 2010
  9. bluebottle

Beğenildi:
    2.654
    Ödül Puanları:
    238
    ay ne güzel ya inşallah benim bebeğim de sağlıklı bi şekilde doğar :) çok teşekkürler cevabınız için

10. 3 Kasım 2010
  11. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benımd lekelenmelerim 26.haftada basladı ama ondan öncesınde az gelırdı arada bir umursmazdım 26.haftada doktor kontrolunde erken doğum riskiolucağ cıktı ilaçlar iğneler derken 40ı devirdim normal doğumda olmadı sancım vardı acılma yoktu :KK43:kısmet değilmiş işte ... işallah sağ salim kucağına alırsın yawrunu ....darısı da senın basına işallah...uykusuz gecelere :)

12. 4 Kasım 2010
  13. bluebottle

Beğenildi:
    2.654
    Ödül Puanları:
    238
    inşallah benim bebeğim de sağlıkla doğar fatmacım çok teşekkürler. doktor bu haftalarda düşük lekelenme şeklinde olmaz dedi ama insan yine de korkuyor tabi. 2 gündür özellikle azaldı yarın doktor kontrolüm var kese büyümüşmü ona bakacak kalp atışları için daha erken dedi.

14. 4 Kasım 2010
  15. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Peki canım 4-6 haftalarda düşük lekelenme tarzında değilse eğer nasıl bir kanamayla belli olur ?? Bi arkdaşım seninle aynı problemi yaşıyor şuan. Az kanaması var ama çok korkuyor düşer diye.

16. 4 Kasım 2010
  17. bluebottle

Beğenildi:
    2.654
    Ödül Puanları:
    238
    canım normal adet kanaması gibi kırmızı ve çokça olur adet gibi olur ve düşer dedi Allah göstermesin kimseye. benim bu 2 gündür nerdeyse yok denecek kadar azaldı. hem dinlendim hem de progestan alıyorum sabah akşam. çok çok çok az oluyor maşallah. tamamen biter inş. yarın doktora gidicem ekstra bişey öğrenirsem yazarım..

18. 14 Ocak 2011
  19. sevgilisevgim

sevgilisevgim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar bende şuanda 7 haftalık gebeyim benimde geçen hafta ama sadece 5 gün sürdü çalıştıgım için dinlnemedim ama inş tekrar başlamaz:KK43: bu arada bende progestan kullanıyorum inş dileyen herkes sağlıklı bebeğini kucağına alır böyle risk altınd abeklemek çok zor:KK43: