Gebelikte oluşan yırtıklar

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ghaneli tarafından 4 Şubat 2008 başlatılmıştır.

4 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ghaneli
  1. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Selam arkadaşlar benim sorum şu karın bölgemde ve kollarımda hafiften yırtlmalar var.ÖZEL Bİ KREM ALDIM.Onu kullanıyorum ama ek olarak bazı yağlar kullanılıyomuş mesela badem yağı kayısı yağı falan ek olarak neleri tavsiye edersiniz acil cevap lütfen yoksa yakında yırtık pırtık olucam herhalde:uhm::uhm:
  2. 4 Şubat 2008
  3. Rosca

Rosca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benimde göğüslerim acayip yırtıldı ben kayısı yağı aldım bir bebe yağı diyorlar ama bilmiyorum badem yağı kıllanma yapıyormuş kakao yağı falanda tavsiye eden var artık birde cumartesi günü doktora soracağım
  4. 4 Şubat 2008
  5. ghaneli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Teşekkür ederim semras evet benimde göğüslerimde çok az var doktora sordum ben bişey yapamam dedi.bazıları krem yazdırdığını söylüyolar ama ben doktora sordum öyle dedi.bu hafta özele gidicem inşallah o bişeyler yapar sağol canım
  6. 4 Şubat 2008
  7. ilqnur

ilqnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya bende çok korkuyorum doktorum krem verdi allahtan. ama kızlar daha erken değilmi yırtık için falan o kadar karnınız şiştimi sizin. 17 haftalık hamileyim hiç belli olmuyorr benm.
  8. 4 Şubat 2008
  9. ghaneli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim karın deliğime kadar neredeyse şişti anlamadım birden bire oldu karnımın altında kaşınmaya başladı sonrada yırtılmaya.Yırtılmadan önce krem kullandım her akşam sürdüm ama yine de engelleyemedim.özellikle kollarımın iç kısımlarında morumsu yırtıklar oluştu.Susam yağı diye duydum bide kakao yağı kullanılıyomuş alıp kullanıcam bakalım
  10. 4 Şubat 2008
  11. ilqnur

ilqnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bazı inanların ciltleri narin olabiliyor demekki. hamile kalmadan bi kaç ay önce şiraz şişmandım sonra çok zayıflamıştım yapı olarakta geniş bir fiziğim var. heralde ondan dolayı bir şey olmadı. Yapı olarak zayıf olan kimselerde daha çok görülüyormuş.
  12. 4 Şubat 2008
  13. ghaneli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Evet onunlada alakası var aslında.ama bende o kadar zayıf değildim hamile kaldığımda. ben evlenmeden önce çok zayıftım.Evlendikten sonra acayip kilo aldım.Yani hamile kaldığımda çok zayıf değildim.Benim basenlerim çok fazla büyüdü.ama göbeğim ne kadar kilo alsamda çıkmazdı.Bilmiyorum ama yapı meselesi bazılarının karın içi hacimleri geniş olurmuş o yüzden biraz geç belli olurmuş.
  14. 4 Şubat 2008
  15. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar ben vazgectim artık catlakmış şuymuş buymuş gördümki işe yaramıyor ben catladım badem yagı kakao yagı yok kayısı yagı bebek yagı hepsi hikaye catlıycak olan insan catlıyor bunlar hic birşeyin önüne gecemiyor
  16. 4 Şubat 2008
  17. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI SIZSIZ HAYAT OLMAZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    seni tebrik ediyorum vallaha bi catladimi onune gecemiyorsun anacim gercekten hic bisey ise yaramio :teytey:
  18. 4 Şubat 2008
  19. ghaneli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Öyle diyosunuzda biraz olsun durdurabilsek yinede iyi olur saldım çayıra olmaz önleminide almak gerekiyo.Ben hepsini denemeyi düşünüyorum.Azda olsa karını görürüm herhalde