Gebelikte polip!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve INZ tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : INZ
  1. INZ

INZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar 8 haftalık hamileyim rahim ağzında polipim var...Dr.um 12.haftadan sonra alınması taraftarı...İlk haftalarda lekelenmem oluyordu daha sonra kesildi ancak polip sebebiyle alttan muayne oluyorum ve her muaynede de kanamam oluyor.Dr. da bu sefer kanama varsa alınması lazım polipin diyo.aama kanama muayneden sonra oluyo tam bi kısır döngü !? Böyle bişey yaşayan varmı?mafoldumben

2. 11 Ekim 2012
  3. Anneyimbennn

Anneyimbennn Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Aynı durumu yasıyoruz galiba, bende 18 haftalık hamilerim ve dün polip imı alırdım birazda korkuya kapıldım , keske aldırmasaydınız diyorum siz ne yaptınız alırsınız mı gebelik süresinde?

4. 11 Ekim 2012
  5. _NarCicegi_

_NarCicegi_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.315
    Ödül Puanları:
    238
    benimde polipim var ama bana dr alalım falan demedi hatta normal doguma engel degil dedi halen polipli yaşıyorum:KK1:
    sizinkinin alınma sebebi ne

6. 11 Ekim 2012
  7. Nimrel

Nimrel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    ilk doktoruma gittiğimde amacımız eşimle kan uyuşmazlığımız var ve bize yol göstermeleri vs bebek istiyoruz diye gitmiştik. Simir testini yaptıktan sonra doktor polip gözükmekte demişti .. neyse ben bu doktora gittikten sonra adet görmedim hemen aradım doktorumu durumu anlattım o polip dediği ultrason çıktısıyla gittiğimde bu polip değilmişşşş melek miş demişti .. çok gülmüştük.. Şimdi çok şükür o polip dediği meleğim uyuyor 4,5 aylık karşımda.. :)