gebelikte red pepper (zayıflama hapı):(((((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sedaestetisyen tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sedaestetisyen
  1. sedaestetisyen

sedaestetisyen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar gebe olduğumu yeni öğrendim,tam 4 gün red pepper bibier hapını kullanmıştım ,öğrenir öğrenmez bıraktım ama bi sorun daha var gebe olduğumu öğrenene kadar günde bir pakette sigara içtim:KK43:((yarın doktordan randvu aldım hemen gidip kontrol ettirmek istiyorum gerçi şimdiden bişey belli olur mu bilmiyorum ama....çok korkuyorum bebeğime bişey olur diye :çok üzgünüm:

2. 8 Temmuz 2010
  3. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    regli gecikmesine kadar olan süreçte bebek sadece bir kaç hücreden oluştuğu için ya hep ya hiç kuralı geçerlidir.. eğer o kullandığın ilaçlar ve sigara bebeğe bişey yapsaydı zaten hamile olduğunu haberin olmadan regliyle atılırdı.. gerçi reglinin ne kadar geçtiğini yazmamışsın ama ben yeni haber aldım diyince reglin yeni geçti diye düşündüm.. kaç gün gecikti reglin?

4. 8 Temmuz 2010
  5. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende bebeğimden habersiz sigara ve alkol kullanımım olmuştu. ki kist olduğundan kızımı 2.5 aylıkken farkettik..
    Allah a çok şükür sağlığımız yerinde dilerim sende kuzunu sağlıkla kucağına alırsın..

6. 8 Temmuz 2010
  7. Lugesya_lin

Lugesya_lin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende hamile olduğumu bilmeden 6.haftaya kadar bir paket sigara içtim ama şu ana kadar bebekte bie anomali yok umarım bbundan sonrada olmaz içini ferah tut allaha emanet ....

8. 8 Temmuz 2010
  9. ayisigim

ayisigim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    annemde hamile oldugunu bilmiyordu yası ileriydi ve kuzenim o dönemde hastanede yatıyordu ve vefat etti bu süreç 5 ay kadar sürdükü bunun yaklaşık 11 haftasında annem hamileymiş bu süreçte çok koşturdu şeker ilacı ve sakinleştiriciler aldı normalde düşük yaparken annem bu sefer farketmedi bile içinizi ferah tutun inş bişi olmaz :)

10. 8 Temmuz 2010
  11. sedaestetisyen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim,beni biraz yatıştırdınız,umarım bişey olmaz bebeğime:)bu arada HARPY reglimin ne kadar geciktiğini sormuşsun;en son mayıs 27 de regl olmuştum,haziranın 29 una kadar bekledim belki birkaç günlük gecikme olmuştur diye,29 akşamıda test yaptım hamile olduğumuda ogün öğrendim,yani şuan yaklaşık 6 haftalık falan hamileyim ,bakalım yarın doktor ne diyecek...

12. 9 Temmuz 2010
  13. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    iyi haberlerini bekliyoruz..

14. 9 Temmuz 2010
  15. sedaestetisyen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    31
    doktor bi sorun yok dedi,ama bebeğim 5 haftalıkmış yani yumurtlamam geç olmuş sanırım,çünkü reglime göre 6 haftalık olması gerekirdi,haftaya tekrar gidicez,gelişmesine bakıcaz...sigarayı çok azalttım ama bırakamadım,hem içiyorum hem kahroluyorum nasıl bişey bu böyleeemafoldumben gerçi günde 1 paket içerken şimdi 5 tane falan içiyorum ama yinede içmemem gerektiğini bile bile içmek kötü hissettiriyor

16. 10 Temmuz 2010
  17. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yakında tiksinirsin üzülme ... sabret içmeyiver kuru üzüm ceviz yeee elinin altında olsun

18. 10 Temmuz 2010
  19. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    10.haftadan sonra sigarada dahil herşeyden tiksiniliyor ama kimiside tam tersi külü bile yemek istediğini o kadar aşerdiğini söylüyor dilerim sen onlardan olmazsın sağlıkla..