Gebelikte Rubella

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve eylul166 tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

28 Nisan 2008
    Konu Sahibi : eylul166
  1. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaşlar veya doktor olanlar..

10 haftalık hamileyim bugün yapılan kan tahlilinde tüm sonuçlar normal çıkmasına rağmen rubella m yüksek çıkmış ve başka laboratuara yollamışlar .yani tahlil raporunda değeri de yazmamışlar...doktorunuza bildirin denildi..sonuçları doktora gösterdiğimde bana son 3 ayda kızamıkçık gibi bir döküntülü hastalık geçirip geçirmediğimi sordu..bende öyle birşey olmadığını söyledim..bazen farkedilmeden de geçirilebilinir dedi..
    inanın çok telaşlandım..internette yaptığım araştırmalarda bebeğin anomali riski fazla olabileceği yazıyordu..sonuçlar haftaya çıkacağı için çok endişeliyim..bu arada rubella ıgg 150 pozitif yazıyor..bu ne anlama gelmektedir..bilen arkadaşlar yada bu gibi bir durum yaşayan arkadaşlar varsa cevapları bekliyorum

teşekkürler..

2. 28 Nisan 2008
  3. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasim bendede ayni tetkikler yapildi ve rubella cikti bana igne vurdular 3 ay boyunca hamile olmam yasaklandi simdi mayista tekrar gidecegim allahim herseyin hayirlisini versin....

4. 26 Mayıs 2014
  5. Kaktuspel

Kaktuspel Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba 3 ay sonra kontrole gittiniz mi bende 3 ay önce rubella yaptırdım ama hala ıgm pozitif çıkıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi