Gebelikte sanci

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

günaydın kızlar 4+6 haftalık hamileyim bu sabah karnımın ortasında çok şiddetli bir sancıyla uyanım birkaç dakika harekaetsiz yatınca geçti. genelde regl olmama birkaç gün kala böyle sancılarla uyandığım olmuştu.çok korktum dünden beri sağ kasığımda da hafif bir ağrı var .gebeliğin erken döneminde bunun gibi bir olayla karşılaşan oldumu

2. 8 Ağustos 2008
  3. deryaa1

deryaa1 Guest

canım karnındaki sancı bebek büyüme sancısı olabilir
    benimde olmuştu doktor öyle söylemişti

4. 8 Ağustos 2008
  5. ebruli_30

ebruli_30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Günaydın canım,öncelikle bebeğin hayırlı olsun bende 8 haftaya yakın gebeyim ve hamile kaldığımdan beri sol kasığımda zaman zaman sancı yaşıyorum kanama gelmediği sürece bir sorun olmaz sanırım kendinizi yormayın ve yinede doktora kontrole gidin isterseniz sevgiler

6. 8 Ağustos 2008
  7. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    o agrılar anne ben burdayım agrıları sonrasında tekme olarak devam edecek hıc korkmaaa :))

8. 12 Ağustos 2008
  9. EU3

EU3 Guest

bu sabah yine karnımın ortasında şiddetli ağrıyla uyandım belimin orta kısmında da ağrı vardı doktru aradım progestanı günde 3 defa 2 tane almamı söyledi.istirahat ediyorum şimdi biraz azaldı bel ağrım.çok korkuyorum

.