Gebelikte sarı renkte akıntı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mineogretmen tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mineogretmen
  1. mineogretmen

mineogretmen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. bende 9+3 hamileyim. yaklaşık 1 haftadır sarı renkte akıntım ve sistitim var. İnanırmısınız doktora gitmeye korkuyorum. ya bebeğime bişey olduysa:KK43: sizce napmalıyım? neden olur bu sarı akıntı? bebekte bi sorun olduğundanmıdır? iltihap olduğunu düşünüyorum bol su içiyorum ama napmalıyım sizce?

2. 14 Nisan 2009
  3. canim hosgeldin once saglikli hayirli olur insallah bebisin buyuk ihtimal iltihaptir yada kullandigin ilac varsa oda yapiyo asiri kanama olmadigi surece bisey yok bence sen yinede dr bi gorun korkma kotu bisey yoktur eminim bebisle ilgili degil bendede idrar yollarinda yanma var 2 aylik hamileyim dr su ic bol dedi ama kusmam var su icsem cikariyorum mecburen agriyo dayaniyorum ilacta kullanamiyorum sadece vitamin hapi bide bulanti dr tavsiyesinde tabi sen dr bi gorun hayirli haberlerini bekliyoruz

4. 14 Nisan 2009
  5. teacher3510

teacher3510 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benimde akıntım coktu ilk aylarda doktorum tahlil yaptı enfeksiyon cıktı ama 3 ayımı doldurduğum zaman antibiyotik başladı birde dedikleri gibi su iç

6. 15 Nisan 2009
  7. mineogretmen

mineogretmen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nekadar samimi ve sıcak kanlı insanlarla dolu bir site. Hamile kaldığımdan bu yana takib ediyorum. ıçimi rahatlatıyor. Dün gece doktorumu aradım anlattım nöbetçiyim hastanedeyim gel tahlil yapalım dedi. Korka korka gittim. ıdrar ve kan tahlili yaptı. Bütün sonuçlar iyi çıktı. Bol su iç dedi. Normaldir dedi. Ama ben hala korkuyorum sapsarı lekeler çok korkuttu. Allahtan bişiy yokmuş, Neyse arkadaşlar Allah hepimizi kazasız kurtarsın. Sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasib etsin. Sorunsuz Hamilelikler diliyorum.

8. 15 Nisan 2009
  9. halemoon

halemoon kun fe yekün Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    rabbim herkese sağlıklı doğular nasip etsin ben son günlerimdeyim yani son 5 günüm kaldı ama sarı akıntı hala devam ediyor ilaçda verdi doktor geçmedi yani iltihap geçtikten sonra akıntı sorun yaratmıyormuş idara yolları iltihabı tehlikeliymiş bebeği sıkıntıya sokabilirmiş herkesin bildiği gibi aşırı hijyen ve bol su içmek çok önemli ve bu dönemlerde sakın seni krkutan kimseyle muhatp olma ve doktorunda seni telaşa verecek bir tip olmasın umarım rahat bir hamilelik geçirirsin..

10. 15 Nisan 2009
  11. axsxina

axsxina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benden de sarı renkli kaşıntı yapmayan kokusuz akıntı geliyor, idrar testi yaptırdım yarın sonuçları öğrenicem, inşallah normal çıkar.

12. 20 Haziran 2009
  13. bidilim

bidilim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 12 haftalık hamileyim...
    bendeden sarı renkte akıntı geliyor, ayrıca bazen böyle iplikimsi hafif kahverengi akıntı oluyor...bu bir haftadır böyle...çok sık değil bu akıntılar, ama bu lekeler beni çok endişelendiriyor...
    doktora sormaya korkuyorum bana biri yardımcı olsun lütfennn...

14. 20 Haziran 2009
  15. fb_qirL

fb_qirL Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    canım eger kahverengı akıntın varsamutlaka doktoruna sormalısın allah korusun sorun varsa bıle onlemını ancak doktor alabılır bız bısey yapamayız bence sen bı doktora sor ..

16. 20 Haziran 2009
  17. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle çok geçmiş olsun...
    bence druna sor hatta direk git ne test tahlil veriyosa yaptır ben enfeksiyon yüzünden hastanede yatmak zorunda kaldım 12 tane serum yedim.enfeksiyon bebeğin yaşadıgı keseyi incelttiği için allah korusun erken dogum bile olabiliyo ne olur ne olmaz hemen git ihmal etme

18. 17 Ocak 2010
  19. zelal81

zelal81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende 6 haftalık hamileyim yeşil kaşıntılı ve kokulu katı bir akıntım var bebeğe zarar verbilir sanırım doktorumda öyle söyledi.......ama sadece fitil verdi.hamilelikten önce başlamıştı iğne bile yaptırdım etki etmedi ama üstüne hamile kalınca tedaviyi kestik.....