Gebelikte şiddetli diş ağrısına çözüm !!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BettyC tarafından 9 Aralık 2010 başlatılmıştır.

9 Aralık 2010
    Konu Sahibi : BettyC
  1. BettyC

BettyC Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar,2 gündür şiddetli diş ağrısı çekiyordum (çürük ve kırık dolgudan dolayı) , 38 haftalık olmama rağmen doktorumun da izniyle antibiyotik ve ağrı kesici kullanmaya başladım ama bana mısın demedi, dün gece ağrıdan ağlarken eşimin aklına eski bi ilaç geldi sağolsun hemen gitti aldı ve sonuç MÜKEMMEL !!! ne ağrım kaldı ne birşey ! ilacın adı DİŞİNOL .. gebelerde de kullanılabilen doğal bir ilaç, acımı dindirdi, ve o anlarda ne yaşadığımı bir ben bilirim ( eşime en son bayılt beni diyordum :KK1: ) benim gibi arkadaşlar vardır belki diye paylaşmak istedim...

2. 9 Aralık 2010
    Konu Sahibi : BettyC
  3. nisandakar

nisandakar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de azı dişlerim çatlayıp kırılmaya başladı. Ve ara sıra da aşırı derece de ağrı yapıyor. ağrı kesici içtiğimde 5 dk ağrı yavaşlıyor sonra devam. çok sağol verdiğin bilgi için eşime yarın aldırayım dolapta bulunsun.