gebelikte şiddetli mide ağrısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar 13 haftalık hamileyim 1 haftadır dayanılmaz bir mide ağrısı çekiyorum kullanmadığım ilaç kalmadım tüm doktorlarım çaresiz kalmış çünkü verebilecekleri bütün ilaçları verdiler lütfen yardım edin ağrımın biraz durması için fikir verin çok kötüyüm şimdiden destekleriniz için tşk ederim

2. 17 Mayıs 2008
  3. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy.. çok geçmiş olsun ya.... vallahi ne yapılır bilemicem ama bitkisel bişiler denedin mi?

4. 17 Mayıs 2008
  5. nalam

nalam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayni seyi bende yasadim ve dr um ilac veremedi , bende annemin tavsiyesi uzerine surekli taze nane ve limon u kaynatarak yaptigim cayi ictim suan iyiyim arkadasim bence sende dene ve yagli yiyeceklerden , gaz yapabilcek yiyeceklerden uzak dur canim gecmis olsun

6. 17 Mayıs 2008
  7. askprensesi

askprensesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    val;la canim bende cektim o sorunu ve bana surup verdiler faydasi oldu ve geceleri bence sen ilik sut ic faydasi bana baya olmustu

8. 17 Mayıs 2008
  9. ilsenim

ilsenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu mida ağrısını hangi ayda çektiniz ilk ayda oluyomu böyle şikayetler bende on gnü önce aşırı ağrı çektim ve ilaç kullandım geçti şimdilik

10. 6 Kasım 2009
  11. ada_sukran

ada_sukran Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende 9 hatfalık hamileyim benimde midem acayip ağrılar oluyo ve azıcık bi yemek yesem karnım hemen şişiyoo çok rahatsız oluyorum

12. 7 Kasım 2009
  13. ezgicanan

ezgicanan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok erken başlamış miğde ağrın canım, genelde 23. haftadan sonra başlar. Benimde oldu bir ay kadar sürdü. yapabilecek bişi yok. yemeğini tek bir seferde yememeye çalış. porsiyonlarnı azalt. birde dik dur, kambur durursan miğden iyice sıkışır. Otururken falan yastık koy sırtın dik dursun. daha dur gözünü korkutmak gibi olmasın bi süre sonrada uykusuzluk başlıcak, o daha beter.

14. 8 Kasım 2009
  15. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim cok fazla nane cayi icmek rahim kasilmasina yol acar, dikkatli olalim yazdigimiz yorumlarda mazallah...

16. 8 Kasım 2009
  17. maviruya

maviruya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ilk üç ay o mide ağrıları yüzünden saçımı başımı yolduğumu bilirim..geceleri ağlaya ağlaya uyurdum..mide ağrısı kadar kötü birşey yok..24 saat kesintisiz midesi ağırır mı bir insanın..ama gaviscondan başka bişey vermiyor doktorlar..hiç işe yaramadı bende..mecbur katlandım..13. haftadan itibaren yavaş yavaş azaldı,16. haftadayım,nerdeyse hiç kalmadı..allah birdaha yaşatmasın..'al canımı da kurtulayım' dediğim çok olmuştur..allah affetsin tabii..çocuğuma da uzun ömür versin,ama dayanılacak birşey değil..

18. 11 Ocak 2012
  19. neselibebek

neselibebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 hafta 2günlük hamileyim bugün uyandıktan sonra miğde ağrısı başladı ne yapılabilir =( olabilir diye okudum birçok bayanda ama nasıl geçer bu :KK43:(