Gebelikte sivilceleriyle başı dertte olanlar...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve blueshh tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

31 Mart 2010
    Konu Sahibi : blueshh
  1. blueshh

blueshh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    akannehirsenağlama kızlar 29 haftalık hamileyim ve sivilcelerimle başım dertte, her gün uyandığımda bir yenisiyle karşılaşıyorum:KK43: aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bir çözümü var mı bunun?:uhm:

2. 31 Mart 2010
  3. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benimde aynı dert var başımda hamileliğimin 4 ayında falan çıkmaya başladı doktorum değişen hormonlar yüzünden olduğunu söledi doğum yapalı 2.5 ay oldu halada var benim sadece çene bölgemde ama çok şükür yüzüme dağılmadı ama ben ilaç kullanmadım ii bir ilaç alırsan geçer belki

4. 31 Mart 2010
  5. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sorma blues bendede var o sorun insanın gerçekten morali bozuluyor ama şimdikik ilaç filan kullanma bence hormonsal bi durum doğumdan sonra geçiçek nasıl olsa geçmezse cildiyeye gidersin.Bide kız bebeğe hamile olanlar çirkinleşir derler ya hiç inanmazdım ama 7 ayıma kadar bişeyim yoktu 7.ayımdayım şuanda yüzümde sivilceler çıkıyor neyseki öle çok bellli olmuyor ama ufak ufak insanı rahatsız ed,yor yinede :eek:

6. 1 Nisan 2010
  7. fairtopia

fairtopia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    protex sabun işe yarıyor denenip onaylanmıştır 5 aylık hamileyim...

8. 1 Nisan 2010
  9. blueshh

blueshh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de bir şeyim yokken 7. ayımda ortaya çıktı, kızışlarımızdan da kaynaklanıyor demekki :KK70: onlar sağlıklı olsun da bizim için farketmez...

10. 1 Nisan 2010
  11. blueshh

blueshh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de bir kaç gün activex kullandım daha arttı gibi geldi bana kullanmadım sonra, bir de protexi deneyelim bakalım. Teşekkürler caanım

12. 1 Nisan 2010
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ahhh ah bendede aynı dert wardı. dogum yapalım 1.5 ay oldu sımdı ne sıvılcem war ne bısey... uzulmeyın gecıyor cıldıgınızı temız tutun yeter. ben sebamed kullanıyorum senelerdır hamılelıgımde de kullandım faydasınıda gordum.