gebelikte sonlara yaklaşanlar ve çok kötü rüyalar görenler varmı?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve beren34 tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : beren34
  1. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 8 ay bitiyor kabus görmekten bıktım aynı durumda olanlar varmı uyumak istemiyorum hep şaçma sapan rüyalar görüyorum gebelikle ilgisi varmı..

2. 20 Ocak 2010
  3. dimplehawk

dimplehawk Ensar'ım ; lokum paşammm Pro Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    "Rüyalarınızın değiştiğini farkettiniz mi? Anne adayları bu gebelik haftalarında garip rüyalar görebilirler. Kısa bir uykuya dalsanız bile hemen rüya görmeye başlayabilirsiniz. Belki de gebelik döneminiz yaşamınız boyunca en sık rüya gördüğünüz dönem olacak. Bunları eşinizle ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Bu kadar sık rüya görüyor olmanın muhtemel nedeni gebeliğin beyin biyokimyanız üzerinde yaptığı değişikliklerdir. Rüyaları hatırlamanın en etkili yolu, yatağınızın başucunda bir not defteri bulundurmaktır. Kalkar kalkmaz hemen gördüğünüz rüyayı not edin, yoksa saniyeler içinde unutursunuz."

Kaynak: gebelik.org

4. 20 Ocak 2010
  5. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kabuslar yüzünden hiç uyumak istemiyorum,34.haftanın içindeyim inanılmaz saçma sapan rüyalar görüyorum hep doğumla ilgili,zaten çok uykusuzluk çekiyorum rahat yatamıyorum bi türlü bi de üstüne bu rüyalar eklenince sabahı zor ediyorum..rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş..

6. 20 Ocak 2010
  7. 07papatya

07papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.132
    Ödül Puanları:
    213
    bunu ilk gebeligimde yaşamamıştım ama ikinci gebeligim benimbya bende kabuslr görüp duruyorum.bu yüzdende uyuyamıyorum.

8. 29 Ocak 2010
  9. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de heralde her gece kabus goruyorum.. relaxive hormonu salgilamaya basladik bu aydan itibaren dogum icin.. o yuzde hemen ruya goruyormusuz.

10. 3 Şubat 2010
  11. haziran3

haziran3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kabus mudur bilmiyorum ama bende sık sık kendimi suyum gelmiş ,nişanım gelmiş yada doğumda ıkınırken görüyorum

12. 6 Şubat 2010
  13. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende saçma sapan rüyalar görüyorum bazen korkuyorum gerçekten bu bebekler insanın tüm hayatını değiştiriyorlar

14. 14 Mart 2010
  15. lalturan

lalturan Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bi gece tarkan bize geliyor,bi gece ben gülbene gidip ikizleri görüyorum.hatta koltuklarını bile beğenmiyorum kadınınkaydirigubbakcemile3
    çok normalmiş.34. haftadayım doğurana kadar da devam edecek gibi.daha o kadar komik şeyler var ki bi bilseniz..gecen gece de doğuruyorum dediğim halde dokturumn yanındaki ebe tel. çıkmıyodukaydirigubbakcemile3 hatta kontrole gittiğmde söyledim de bol bol güldükkaydirigubbakcemile3

16. 15 Mart 2010
  17. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Oğlumu doğumda kaybettiğimi ve mezarı başında ağladığımı görüyorum.Ağlayarak uyanmaktan bıktım artık mafoldumben