gebelikte stres

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zarifeee tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : zarifeee
  1. zarifeee

zarifeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    arkataşlar 17. hattama girdim çok bunalımdayım herşey sanki üstüme üstüme geliyor ne yapıyım elimde değil pskiatriye gitsem ilaç kullanamam bu bunalımdan nasıl kurtulacağım bana yardım edin

2. 19 Şubat 2009
  3. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Hayırdır arkadaşım, ne oldu ki böyle?

4. 19 Şubat 2009
  5. zarifeee

zarifeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl anlatsam kimse benim hamileliğimi dikkate almıyorlar eşim işten işe 3 tane dükkanı var akşam 1 saat görüyorum benden çok kendisi istemişti bu çocuğu ama son zamanlar kendini iyice kaybetti annesi babası bizim yanımızda onlar ayrı bi dert benim ailemin sorunları var aradığımda daha çok canım sıkılıyor ama arıyorum dayanamıyorum keşke diyorum herkesden uzak biyerde yaşasam gerçekten bunaldım rahatlamam için bana bişeyler tavsiye edin

6. 19 Şubat 2009
  7. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana tavsiye edebileceğim sey bunları düşünmemeye gayret et bebeğini kucağına aldığında alacağın hazzı hayal et bebeğini hayal et unutma hamilelikta ne kadar huzurlu olursan bebeğin o kadar huzurlu olur

8. 19 Şubat 2009
  9. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence eşinle paylaş sana yardımcı olsun. kocadan başka kimse fayda sağlamıyo insana.

10. 19 Şubat 2009
  11. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Eşinden başkası yardım edemez sana, onunla konuş, bu olaya mutlaka çözüm getirmesini, getirmesse sağlığından olabileceğini anlat. Neden ailesi ile yaşıyorsun canım? Ayrı eve çıkma ihtimaliniz yokmu, yada sende çalışmıyorsan 3 iş yeride sizinde sende çalış kafan dağılır.

12. 19 Şubat 2009
  13. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    yaşadığın şeylerin benzerlerini bende yaşadım üstelik bebeğimle ilgili bir sürü problemde cabası oldu evde delirecek gibiydim kimse beni anlamıyor herkes kendi kafasına isteğine göre yorum yapıyordu eşim dahil..
    sonra gördümki bana benden başka kimse yardım edemez ne eşim ne ailem ne arkadaşlarım nede eşimin tarafı...
    ben bebeğimi düşünmek zorundaydım ve eşimi karşıma alıp bütün sıkıntılarımı anlattım bundan sonra herşey böyle böyle olucak dedim ailenide ona göre tembihle sonra kendi ailemle konuştum falan filan sonradan herkesin tutumu değişti bana karşı kaynanam hariç :) onunlada kavga kıyamet idare edicez artık bence sıkma kendini bukadar herşey geçer inan bana....

14. 19 Şubat 2009
  15. dilara01

dilara01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bebeğin için stresten sıkıntıdan uzak durmak zorundasın kan yoluyla senin yaşadığın sıkıntıyı stresi bebekte hissediyo.bence ancak sen kendine yardımcı olabilirsin cnm kafanı dağıtacak uğraşlar bulmayı denesen,eşin zamanının çoğunu işde geçiriyosa sende onunla git çalışmak istiyorum de.Hamilelikte malesef fazla hassas ve duygusal oluyoruz ilgi bekliyoruz olmayınca hayal kırıklığına uğruyoruz:KK43:( sıkma canını lütfen cici bebişin için