Gebelikte suyu azalmış ve bebeği gelişiminde geri olanlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve jasmincin tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : jasmincin
  1. jasmincin

jasmincin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gebelikte suyu azalmış ve bebeği gelişiminde geri olan arkadaşlar doktorlarınız size ne gibi tedavi uyguladı veya tedavinin faydasını gördünüzmü acaba benim bebeğimin suyu az ve 3 hafta geri olduğunu söledi ssssenağlama

2. 8 Haziran 2009
  3. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım kaç haftalıksın..34 haftalığım aslında 35 olması gerekiyo.gelişimi durmuş...doğum yaklaştığı için normalmiş benimki.ırsi yani..suyumda genelde az çıkıyor...günde 4 litre su içmeme rağmen...abartıyorum su işini..abartmasam ne our...su iç bol bol...ve meyve tüket hemen irileşiyorlar...ıvır zııvır sakın yeme...benim arkadaşımında 2 hafta gerideydi cadı kızı var çok akıllı..genelde geç döllenmeden oluyor..sağlığında bişiy yoksa endişelenmenede gerk yok canım.doktorun bişiy demiyormu.

4. 8 Haziran 2009
  5. yusuferen2009

yusuferen2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim bebeğimde geriden geliyor ilk muayenemde doktorum geç döllenme olabilir demişti şimdi 35 haftalığız doktorum başından beri olduğu için bir sorun olmaz dedi suyu bir ara azalmıştı sürekli sol yanıma yattım bol su içtim suyu normal şimdi. sende öyle yap faydasını görürsün. Allah bebeklerimizi sağlıcakla bağışlasın bizlere inşallah

6. 8 Haziran 2009
  7. jasmincin

jasmincin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benım de bu problemım bır aydır var 1.5 lıtre su ıÇebılıyorum en fazla zaten sol yanıma yatıyorum bebeĞım Şuan 33 haftalık olacak ama 29 haftalık Çıkıyo ve kılo almıyo bır tek bacak aralrında su kalmıŞ sadece balık yaĞı verdım onu ıÇıyorum ama baŞka takvıyelerde yapmam lazım

8. 9 Haziran 2009
  9. cicek11

cicek11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebiş de geride kalm ış arkadaşlar biraz.35.haftadayım 2140gr.doğuma şunun şurasında 25 gün kaldı.bu çocuk 3 kg bile olamayacak neredeyse.ben de çok endişeliyim sizler gibi.su içme işi ben de aynı,meyveyi tüketemedim son 1 haftadır ishal olduğum için ondan mı geri kaldı acaba diye düşünmeden edemiyorum.Allah hepimize yardım etsin,sağlıklı bebeklere kavuştursun rabbim....

10. 9 Haziran 2009
  11. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    canım umarım bebisin normal gelisimini yakalar. :Saruboceq:
    en basından berimi geriden geliodu? yoksa sonrada mı boyle oldu? benim bebegim hep onden gidiodu.en son gittigimde 2 gun geriye dusmustu. bende endiseleniyorum benneyaptımki

12. 9 Haziran 2009
  13. Chitlenbik

Chitlenbik Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    88
    Sadece biraz zayıf olduğu için bebeğiniz sağlıksız olmazki... Bu bünye meselesi. Benim kızım 3030 gr. doğdu ve gayet sağlıklı...
    Daha az kiloyla dünyaya gelen bebeklerde var.... Sakın üzülüpte bebeklerinizi de üzmeyin.
    Allah yardımcı olur hepinizede...

14. 9 Haziran 2009
  15. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde ilk günden beri geriden geliyor doktorum geç döllenmedir bişey olmaz dedi merk etme.su konusuna gelince bol bol su içersen günde en az 2 litre su iç suyun normale dönüyor bir ara içemedim azalmış dedi doktor bol su iç dedi Allaha şükr düzeldi şimdi.suyun azalmasının bebeğe zarar yok sadece erken doğuma neden oluyor yada doğumun zor olmasına diye biliyorum korkma yani

16. 9 Haziran 2009
  17. guernica

guernica Guest

benimde 36 haftanın sonunda 2539 du dr küçük dedi biraz bana hep tatlı ye diyo zor oluyo içim bayılıyo puding falan yiyiorum çok sıkıldım yaa üzülüyorum midem bulanıyo hep de

18. 11 Haziran 2009
  19. jasmincin

jasmincin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimkisi başından beri öle değil 7 aydan sonra böle oldu nazara geldik vallahi artık yediğim meyvelerin hesabı yok patlicam nerdeyse