gebelikte yolculuk

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve 8tugce8 tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : 8tugce8
  1. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar hamileyken 3-4saatlik yolculuk yapmak tehlikelimi sizce,insan çok sallanıyor bide benim gitmek istediğim yerin yolları çok kötü ama gitmemde gerekiyor tehlikeli dönemide daha atlatmadım siz ne dersiniz benim kafam çok karışık.CADIARZUCADIARZUCADIARZU:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

2. 24 Ağustos 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    en iyisi doktoruna danışma hem bebeğinden daha önemli ne olur ki
    yolları da kötü diyorsun kendini ve bebeğini tehlikeye atma bence canım

4. 24 Ağustos 2008
  5. 8tugce8

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    canım bebeğimden önemli hiç birşey olamaz muhakkak zaten bebeğimi sağlığı için şuan evimden ve eşimden ayrı bir yerdeyim ama burda da inşaat başlayacak zaten benim için çok ertelediler evi yaptıracaklar o yüzden gitmek zorundayım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

6. 24 Ağustos 2008
  7. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm ilk 3 ay drlar pek önermiyolar ama sen bilirsin en ufak riski bile göz önüne al

8. 24 Ağustos 2008
  9. sabirsizim

sabirsizim nazlı kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle merhaba,
    Ben iki ayımı daha doldurmamıştım ve altı saatlik yolcukuğa çıktım onbeşgün sonrada aynı yolu geri döndüm daha sonra doktor kontrolünden geçtim öncesinde doktora henüz gitme fırsatım olmamıştı doktoruma ben böyle bir yolculuk yaptım dediğimde doktorum bana on saat gibi uzun yolculukları önermiyoruz dedi yoksa bi sorun çıkmaz dedi biz zaten bu gibi durumlarda anneyi düşünürüz yorulup sarsılacağı için demişti..Ama herhangi bir düşük tehliken yoksa bence hiçbir sakıncası yok canım ben biraz endişelenmiştim fakat birşey olmuyor yani ama yinede sen bilirsin gitmen gerekirse git istersen doktoruna danış öyle git garanti olur ben şu an on hafatmın içindeyim sağlıcakla bebeğini kucağın almanı dilerim...

10. 24 Ağustos 2008
  11. 8tugce8

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    canım çok teşekkür ederim düşük tehlikesi herkeste olduğu kadar var,benim dr izin verir yani eminim vereceğinden ama düşük tehlikesininde hala sürdüğünü her fırsatta söylüyor 3 ayı atlatınca geçiyormuş sanırım gittiğimde tekrar sorarım benim istediğim sizin tecrubelerinizden yararlanmak veya dr ne dediğini öğrenmek tam anlamıyla sorumu cevapladığın için teşekkür ederim :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

12. 24 Ağustos 2008
  13. Mine

Mine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim hamileliğim yollarda gectı valla en basta bilmeden sona bilinçli hepsindede dualar ederek çıktım yola 5 ayın sonunda bebişim sinyal vermeye basladı şimdi dikkat ediyorum ben cok pimpirikli olmamaktan yanayım ama tedbir sart yinede mecbur olmadıkca yolculuk yapma bence

ayrıca düşük tehdidi evet ilk üç ay çok fazla ama sonrada yok değil lütfen dikkatli ol sonra biz üzülüyoruz dr. değil

14. 24 Ağustos 2008
  15. 8tugce8

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    tamda adamına söylüyorsun denir ya ben bayağı bir pimpirikliyim bu konuda her şeyden korkuyorum canım hatta sağlıkla 9. ayımı atlatıp bebeğimi kucağıma alırsam inşallah bir psikoloğa gitmeyi düşünüyorum.teşekkür ederim cvp içn.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

16. 24 Ağustos 2008
  17. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 15 gün önce ankaradan mersine gittim 8 gün sonra ankaraya geldim...sonra geldiğim gün saat 4 de ankaradan istanbula gittik ..arabayla ve çok hızlı gitti görümcem..sonra 1 gün sonra istanbuldan balıkesire geçtik 5 saat yolculuk...cuma akşamıda balık esirden ankaraya geri döndük:))) bir sorunum olmadı kan tahlilinda 6 haftalık hamile olduğuum çıkdı...ama herkez aynı olmaya bilir...bence ilk aylarda dinlenmek faydalı diye düşünenlerdenim... sen benım yaptıklarımı yapma aman herkez aynı olmaz..

18. 24 Ağustos 2008
  19. 8tugce8

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    sağol canım bende gitmek zorundayım sizlerinde yolculuk yapmanız biraz daha rahatlattı beni:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: