gebeyim ama lekelenmem var.. yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nisan-nur tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nisan-nur
  1. nisan-nur

nisan-nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kıslar 15 aysonra nihayet gebe kaldım. şu an 5 haftalık hamişim ve bugün sabah pembe leke geldi neden olabilir. kaybederim diye çoooooooook korkuyorum. böle bişi balınıza geldimi? :çok üzgünüm:

2. 29 Ağustos 2008
  3. nisan-nur

nisan-nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lütfen benim gibi olan yokmu kıslar

4. 29 Ağustos 2008
  5. MUGYAT

MUGYAT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    Benimde 5 haftalıkken pembemsi lekelenmem olmuştu.İki hafta ara ile birer iğne vuruldum.Ne lekelenmem ne ağrım oldu iğneden sonra.9. hafyata gireceğim bir sorunum yok çok şükür.

6. 29 Ağustos 2008
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım ilk haftalarda çoğu hamilede bu tarz kanamalar olur bazıları düşükle sonuçlanır..senin düşük yapmaman için öncelikle dr una gidip görünmen ve verdiği ilacı kullanıp istirahat etmen gerekiyor..düşük riskide büyük oranda atlatılıyor..bir an önce dr a görün canım geçmiş olsun..

8. 29 Ağustos 2008
  9. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun canim insallah kotu birsey olmaz.icini ferah tut dinlen biraz agir kaldirma fazla ayakta kalma duzelir insallah allah yardimcin olsun.

10. 29 Ağustos 2008
  11. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Canım bende en son regli tarihimden sayarsak 4 haftalık hamileyim. Dün akşam ve bu sabah aynı pembe lekelenme bende de oldu. Sabah doktorumla telefonda görüştüm. Bu dönemde düşükte olabilir, yerleşme kanamasıda olabilir dedi. Çarşamba kontrole gidicem. Bakalım kesesi oluşmuşmu yoksa düşmüşmü diye bakacağız :KK43: Eğer kanaman artarsa daha erken gel dedi. Ama internetten araştırdığım kadarıyla düşük olsa pembe değilde daha koyu bir kanla ve ağrılı oluyormuş. Bizimki büyük ihtimalle yerleşme kanaması. O yüzden tetikte ol. eğer lekelenmen ağrılı ve koyu bi şekile dönüşürse hemen doktora git. Ama bir iki gün sancısız pembe lekelenmen olursa sorun olmaz. Yinede bi doktorun varsa ara bi sor. İşini garantiye al canım. İnşallah bebişlerimiz yerleşiyordur. Korkutuyorlar böyle bizi :KK43:

12. 29 Ağustos 2008
  13. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    böyle birşey başıma iki gebeliğimde de geldi güzelim...hiiiiçççç korkma rahat ol hep beş haftalıkken pembe lekelenmelerim oldu ikinci gebeliğimde adet kanaması gibi üç gün sürdü doktorum yerleşme kanaması bu dedi ilk bebeğimi paşalar gibi kucağıma aldım allah izin verirse 10 hafta sonra da ikincisini kucağıma alacağım... sen de bebeğini kucağına alırsın korkma canım... yalnızca ağır iş yapma, dinlen, anneliğinin keyfini çıkar sevgiler sana...

14. 29 Ağustos 2008
  15. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Böyle mesajlar sıkıntımızı gideriyo vallahi. İnşallah bizde senin gibi bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alırız...

16. 29 Ağustos 2008
  17. nisan-nur

nisan-nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canım inan bişi olucak diye ödüm kopuyo

18. 29 Ağustos 2008
  19. nilocan

nilocan Efe nin Annesi (Nilay) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben 14 haftalık hamişim benimde zaman zaman hamileliğimin ilk dönemlerinden itibaren pembemsi kahverengi gibi akıntım oluyordu doktorum rahim büyüdüğü için oluyor dedi, çok panik yapma tatlım, ayakta kalma dinlen ve tedbir olsun diye mutlaka doktoruna bir görün, bana progestan diye bi ilaç vermişti 12. haftaya kaddar kullandım belki sanada öenerir