Gebeyken göbek düşmesi !!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve megryann tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : megryann
  1. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar benim göbeğim çok hassas şu anda şüpheli gebelik durumum var ve yine göbeğim düştü sanırım.Çünkü göbeğimle vajen arasında ince bir sızı hissediyorum.Bu göbeği yerine getirmenin bir yolu varmı?Lütfen yardım edin... Bugün bu meseleyi çözmek istiyorum...

2. 4 Temmuz 2009
  3. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canim, ne kadarlik hamilesin?

4. 4 Temmuz 2009
  5. megryann

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    bilmiyorumki canım daha çok çok yeni 2 hafta falan sanırım.O yüzden şüpheli gebelik dedi doktor.Birde acaba ben göbek düşmesini başka bir şeylemi karıştırıyorum diye düşünüyorum.Herkes ağrılı olur diyor bende ağrı yok sadece idrar yaparken yada ani bir harekette falan göbeğimle vajen arasında ince bir sızı hissediyorum idrara baskı yapar gibi sanki.Göbeğimimi üşüttüm acaba?

6. 4 Temmuz 2009
  7. wannababy

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    iki haftalik hamileligi hemen nasil anladin? ustelik iki haftalik bebek gobek yapmazki dussun. senin bahsettigin sey baska birsey olmali.

8. 4 Temmuz 2009
  9. megryann

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Kan testi yapıldı.Değerim 63 çıktığı için şüpheli gebelik denildi.Daha önce düşüğüm olduğu için tekrarlayabilir diye.2 gün sonra tekrar kan testi yapılacak değerin artıp artmadığına bakılacak.Sağlıklı bir gebelikmi değilmi diye.Değilse zaten yine düşükle sonlanacak.Geç döllenme olmuş olabilir.Çünkü reglime 3 gün var ve idrardaki silik çizgi nedeniyle kan testi yapıldı.Göbeğim yok zaten şu anda.Ben o ince sızıyı sık sık hissederdim daha öncede fakat göbek düşmesimi değilmi bilmiyorum.Gebeyken düşüğe sebep olurmu diye tereddütte kaldım.Yada belirtilerimi karıştırıyorum diye.. Çünkü ağrısının şiddetli olduğunu söylüyorlar bende öyle bir şey yok.Sadece göbek deliğime dokununca yada bir şey temas edince sızlıyor...

10. 4 Temmuz 2009
  11. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım göbek düşmesi senin dediğin gibi olmaz, benimde çok sık düşer göbeğim ve ağrısından duramam, ancak annem göbeğimi beni yere yatırıp çekerdi öyle geçerdi. herkes beceremez ama göbek çekmeyi, sırt üstü yatıp dnlenmek iyi gelirdi ağrılarıma, ama dediğim gibi seninkisi göbek düşmesi gibi gelmedi bana canım, bi doktoruna danış istersen

12. 4 Temmuz 2009
  13. megryann

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Hımm mikrop falanmı kapıyor acaba yaa?Yada üşütüyormuyum göbeğimi?Çünkü göbek deliğime dokununca ince sızlamaları çok yaşıyorum.Bir yere uzanırken falan göbek deliğim sızlıyor sinir oluyorum... Sonrada idrara baskı yapıyor ve wc ye koşuyorum...

14. 4 Temmuz 2009
  15. megryann

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Ben en iyisi sıcak bir masaj yapayım belki geçer.

16. 4 Temmuz 2009
  17. wannababy

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    konuyla ilgili hic bilgim yok. ama umarim degerin guzelce katlar, bebisini sagsalim alirsin kucagina.a.s.

18. 4 Temmuz 2009
  19. Zeynocan

Zeynocan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    113
    Kardeşim senin bu bahsettiğin sızı eğer hamileysen onunla alakalı bişi olabilir. Sakin ol ve bekle. Ya da doktoruna bi danış. Sakın uzanayım çektireyim falan deme. Hamileysen zarar verirsin allah korusun.