Gebeyken Yaşanan korkularan bebeğe etkisi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ilkyas tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

16 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ilkyas
  1. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar merhaba 2-3 gündür yokum evimize hırsız girdi onla uğraştım inanılmaz kötü bir psikoloji ben işteyken tabi eşimde işteyken kapıyı kırmışlar ve içeri dalmışlar neyse ki hep şükrediyorum ben evde değilmişim bide bu halimle onlarla karşılaşsam.. çok kötü bir durum bu inanılmaz hep bebişimi düşündüm ona bişey olsaydı diye yalnızlığın sıkıntısı ayrı tabi tek başıma kapıya bakakaldım polisleri beklerken aklımdan geçenler neyse bebeğim erken olmasına rağmen şu an 17 haftalık ben yatağa girdiğimde sıkı tekmeler attı annesine. oda çok etkilendi tabi allah kimseye yaşatmasın kapılarınıza dikkat edin... Bu tip korkular yaşandığında doktorların önerisi sırt üstü yatıp dinlenmek mümkünse 2-3 gün dinlenmek şiddetli korkular düşüğe bile neden olabiliyormuş.. :nazar:

2. 23 Şubat 2008
  3. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun.dıkkat et kendıne ve bebişe.

4. 5 Temmuz 2008
  5. EU1

EU1 Guest

evet çok geşmiş olsu dikkatli ol bebişine zarar gelmesin cana gelen canım mala gelsin üzülme kendine iyi bak bebişede

6. 5 Temmuz 2008
  7. happyhappy

happyhappy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    86
    canım gecmis olsun
    merak etme bebisine biseycik olmaz Allahın izniyle
    Allah dah akotu korkular yasatmasın

8. 8 Temmuz 2008
  9. b.xoxzer

b.xoxzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun canım..dikkat et kendine ve bebeğine..size bişey olmasın yeter ki..