gebze anadolu hastanesine giden varmı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pinarmiyim tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

25 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pinarmiyim
  1. pinarmiyim

pinarmiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar anadolu sağlık hastanesine gidiyorum, hamileliğim 3. ayı bitti kontroller testler vs. çok masraflı oluyor.her gittiğimde en az 300 tl ödüyorum fakat doktorumun ilgisini yeterli bulmuyorum.ilk gebeliğim ve tecrübesizim, detaylı bilgi vermiyor ödediğim para boşuna gidiyor sanki...doğumda neler yaşayacağımı kestiremiyorum vs..vs..
    şimdi daha iyi bir doktor arayışındayım anadolu yakasında da olur, kimleri önerirsiniz?
    yada ben doktoruma nasıl yaklaşmalıyım ki beni tatmin edecek bilgiler versin?

2. 25 Eylül 2010
  3. NRadd

NRadd Hain papatya! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende hamileliğimin ilk aylarında darıcada ikamet ediyorken birçok dr araştırmış fakat ne tesadüfki tavsiye edilen hiç bir dr 1 hafta önceden randevu alamamıştım. Sonunda nasılsa ilk kontrol aman gideyim birine diyip bölge hast. oya baran'a gitmiştim iikide öle olmuş şuan izmirdeyim ama doğuma ona gitmeyi düşünüyorum bence git bi dene memnun kalırsan ki ben kaldım kararı ona göre verirsin... sevgiler...

4. 27 Eylül 2010
  5. pinarmiyim

pinarmiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler, bi araştrıp denerim.tüm tavsiyelere ihtiyacım var.

6. 27 Eylül 2010
  7. dileksem

dileksem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ilk muayene icin ben de Anadolu Sagliga gitmistim. Bir bayan doktordan en erken 1 hafta sonrasina randevu alabilmistik. Neyse gittik bir suru test yaptilar. Yukluce bir miktar odedik. Doktor bir anda bana her seyi anlatti sanki ezberlemis gibi. Yuzume bile bir iki kere bakmistir. O sira bilgisayarda bir seylere bakiyordu. Kadina pek icim isinmadi nedense. Bir de kan tahlili icin kolumdan kan aldiklarinda sanirim sinire denk geldi o kadar agridi ki aksama kadar kolumu oynatamadim. Vel hasili kelam bir kac doktora daha gittik baska hastanelere. Simdiki gittigim doktorumu seviyorum. Ustelik Anadolu Sagliga verdigimizin cok cok daha azini veriyoruz. Bence icin isinmadiysa daha arastir derim.