gebzede doğum yapanlar ve gebelik takibi yapanlar bekliyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve esinte tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : esinte
  1. esinte

esinte sudem sana emanet allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    mrb bende gebzede oturuyom 5,5 aylık hamileyim merkez hastanesine gidiom doktorum nil yavuz ay ben memnunum doktorumda şimdilik ama doğum için başka tavsiye edeceçeğiniz yerlervarmı merkezde doğum yapanlar paylaşımlarınızı bekleriz CADIARZU

2. 21 Eylül 2010
  3. _katya_

_katya_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende cihangir ay'a gidiyorum yani senin dojtorunun eşine aynı hastane ama benimde hastane ile ilgili terettüdlerim oluştu çünkü hiçbir doktor gece doğuma gelmiyomuş ve bazı odalar 2 kişilikmiş bende kararsız kaldım hastane konusunda.

4. 26 Eylül 2010
  5. esinte

esinte sudem sana emanet allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım doktorumla konuştum gelmemiz yasak dedi bende içime sinmio doktorum yoksa merkezde doğum canım nene hatun cok iyi diolar bi ona bak istersen

6. 27 Eylül 2010
  7. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar bende gebzede oturuyorum ben nen hatuna gidiyorum hilal bayram a memnunum sadce telini vermiyo gerçi kendinden istmedim ama hastaneden vermediler bide sıra çok bekliyosun ama çok ilgili yarım saat kalıypsun içerde bütün sorularına cvp veriyo 5 aylık hamileyim 1.5 yıl önce ilk hamileliğim merkez hastanesinde cihangir bey yüznden bitti lekelnmelrim gelince gitmiştim oda bana doğum kont hapı verdi geçer dedi sonrada adetim gelmedi tekrar gititm gebelik testi yaptılar ve hamileymişim dünyanın hapını kulandım tabi bebeğim düştü eğer test yapmış lsaydı böyle olmazdı söyleyincede tıpta yanılma olabilir dedi bu kadar basit sonra metin ferana gittim 2 ay hamile kalmayınca oda klomen verdi oda test yapmadan yumurtamı devasal boytuta yetiştirdi olabiliyo bazen dedi yani hep olasılık üstüne tedavileri asla ve asla gitmem merkez hastanesine insana saygı yok kürtaj olduğumda üstüm açık perde açık kapı açık doğum hanede gelen geçen görmüş kendime gelene kadar nefret ettim ordan geçen boğaziçine gittim acile kamil bey vardı ve çok ilgilendi oda iyi bi doktor arkadaşımın doğumuna girmişti nenhatun biraz uzak ve dolu ve doğum sezeryan 440 tl miş belki boğaziçine geçebilirm bu ay karar vericem bakalım hayırlısı biraz uzun oldu ama merkez hastanesi denilince sinirleniyorum

8. 3 Kasım 2012
  9. kevsersoylu

kevsersoylu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    368
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar bende cihangir aya gidiyorum merkezzde doğumm yapanlar varmıı gece doğuma dr geliyomu