Gebze'de lazer epilasyon...

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve gulara tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gulara
  1. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Merhabalar
    Gebzede lazer epilasyon yaptırabileceğim bir yer arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı arkadaşlar
    ..

2. 14 Nisan 2010
  3. _katya_

_katya_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım bende düşünüyordum fakat hamile olduğum için erteledim.
    yüzyıl hastanesi yapıyormuş ama fiyat nedir bilmiyorum sitede tel no var bi sor istersen

4. 18 Nisan 2010
  5. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    kız gül valla senle papaz olucaz ben sana demedımmı benım arkadasım oraya gıderız dıye hanı merkezede gelmişti kredi zamanı hatırladınmı onla konusur gıderız bebegım ömrüm cnm arkadasım buluruz bı yerler

6. 19 Nisan 2010
  7. gulara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108

Teşekkür ederim katyacım ama ben o hastaneye gitmeye tövbeliyim :eek:lmaz:
    Güzellik merkezi gibi bi yerde yokki anam nası bi yerde yaşıyoruz bilmem :umursamaz:
    Bu arada allah tamamına erdirsin sağlıcakla inşallah...:ecrin_bebek:

8. 19 Nisan 2010
  9. gulara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108

Anaa kız hatırladım şimdi unutmuşum valla.olumunekankayizsmile Ozaman qusel hatun harekete geç bul şu adamı hele konuşalım bidaki ay gitcem ben he ona göre sositososito

10. 23 Nisan 2010
  11. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    tamam bacım arastırıyorum

12. 3 Haziran 2010
  13. kxoxpxuxk

kxoxpxuxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende gebzede oturuyorum bende araştırıyorum ama PERFETTO GÜZELLıK merkezi var Fatih devlet hastanesinin karşısındaki apartmanda üst kat yeri benim giden arkadaşlarım var hepsi cok memnun kaldılar... ben galiba önümzüdeki aylar gidicem gerçekten cok temiz biryer arkadaşlar

Son düzenleme: 3 Haziran 2010
  14. 6 Haziran 2010
  15. cikilopcik

cikilopcik artık sadece üzgün.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam ben aslında ist.da oturuyorum ama iş yerim gebzeye cok yakın.dolaysıyla o taraftan arkadaslarım da var. ben ist.da bi kaç yerle görüşmüştüm, sonra gebzeden bi ark. kendi gittiği yeri önerdi fiyatları benim görüştüğüm yerlere göre çok çok uygun olduğu için oraya gitmeye karar verdim uzak olsa da=) örn. benim görüştüğüm yer alt bacak 230 derken orası 110 dedi. kullandıkları cihaz meşhur alex. ipl falan değil. o yuzden hiç tereddüt etmedim. yapan bayanlar da çok hızlı çalıştılar hatta bacaklarımı 2 kişi yaptı çok kısa sürdü o yüzden. ilk seansım dündü. hiç bi izim yanığım lekem yok çok şükür. şimdi tüylerin dökülmesini bekliyorum heyecanla. bildiğim kadarıyla burdan merkez adı yazmak yasak. hala kararsızsan özelden yazabilirim adını. ama tarif edemem çünkü gebzeyi hiç bilmiyorum=)

16. 20 Temmuz 2010
  17. manomug

manomug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende gebzede oturuyorum tüm kadınların oldugu gibi bende bu kıllardan şikayetciyim bende bugun başladım ilk seyansımı yaptım sonucu bekliyorum görüşemelerime görre kıllar tamamen yok olmuyor lazerde %80-90 lık bir azalma meydana geliyormuş
    gebzede lazer epilasyon yapabilecegimiz 4 merkez bulunmaktadır isim vermek yasak bildiğim kadarı ile size telefon numaralarını verim arayıp görüşürsünüz
    1- fatih devlet hastanesi karşısında güzellik salonu : 262 643 07 98
    2- eski minibüs duragı kiler market üstü lazer epilasyon merkezi 262 644 66 46
    3- yeni işbankası karşısı Atatürk heykelinin arkası merkezde : 262 646 55 97
    4- yüz yıl hastanesi
    hemen hemen hepsinde aynı teknolaji kullanılıyormuş gitmeden fiyatları hepsinde araştırmak lazım bayağı fark var aralarında

18. 14 Eylül 2010
  19. MELONOMI

MELONOMI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.