Gebzede oturan hamile ve anneler buraya

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve seherozcan tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : seherozcan
  1. seherozcan

seherozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hanımlar gebzede nerelerden bebek alışverişinizi yapıyorsunuz ben gebzede oturuyorum ama daha yeniyim buraları pek bilmiyorum yardımcı olurmusunuz ? :KK3:

2. 9 Kasım 2010
  3. seherozcan

seherozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse Gebzede oturmuyormu ya ? birbirimizle bilgi alışverişi yapalım

4. 9 Kasım 2010
  5. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben varım:) gebzede wenice,pamidor,ak çarşı var bebek alışverişi için...

6. 9 Kasım 2010
  7. pinarmiyim

pinarmiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende gebzede oturan anne adayıyım :) bebek mağazalarını yeni keşfediyorum ama kaliteli bişeyler burada bulmak hakikaten zormuş..6.ayımdayım hazırlık yapmak istiyorum ama içime sinen hiç bişey bulamıyorum ki sana da tavsiye edecek bi mağaza yok açıkçası...
    gebze centere bakabilirsin, onun dışında özlem bebe var yeni çarşıda, cuma pazarının olduğu cadde de çocuk mağazaları var...şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

8. 9 Kasım 2010
  9. OrjinalTurkuaz

OrjinalTurkuaz Bitanesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar ben darıcadayım. Bence Gebze'de fazla vakit kaybetmeyin birkaç yer var ben alışveriş yapmadım ordan fakat yinede bir bakabilirsiniz. birincisi yeni çarşıda garanti bankasının karşısında bir bebek mağazası var fiyatları ekonomik mi bilmiyorum bide gebze center da markalı şeyler bulabilir siniz belki uyku seti ve çarşaf takımı için english home güzel uygundu fiyatları. Kıyafet içinde bebek mağazası vardı sanırım bir bakın oraya da.

Ben alışverişimi tamamladım 32. haftadayım bikaç eksiğim kaldı sadece onları da tamamlıcam bu hafta. Size tavsiye edeceğim bir yer var tek geçerim kesinlikle gidin envayi çeşit şey var uygunuda var pahalısı da ama burdan pahalı değildir emin olun kesinlikle mahmutpaşayı tavsiye ediyorum havuzlu han die bir yer var yeşildireğin olduğu yerden çıkıosun ama gidip görün kesinlikle nevriniz döncek alışveriş yaparken.:KK1: Ben tomurcuk die bir mağazadan aldım bebek için gerekenleri çok kaliteli. O dediğim handa mevlütle ilgili şeylerde var mevlüt şekeri kapı süsü oda süsleri sonra mevlüt kıyafetleri çok güzeller bayılcaksınız:KK12: