Geç de olsa anladım....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve newlife tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : newlife
  1. newlife

newlife Guest

Evlenene kadar o kadar yalnızmışım ki,,o kadar kullanılmışımki en yakınlarım tarafından;ancak evlenince anlayabildiğim o kadar kalabalıkta yapayalnız olduğumu...Allahın bana verdiği en büyük hediye eşim...Kimsem yok artık ondan başka..zaten hiç yokmuş...Bebişimde geliyo 15-20 güne kadar....Telefon numaralarımı da değiştirdim..Başka kimseyi istemiyorum Aile olarak..Biz bize yeteriz Allaha şükür..

Elbet Devran Dönücek.......

2. 21 Ağustos 2008
  3. gurkan-efem

gurkan-efem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kullanildim derken.annen baban tarafindanda mi?niye bu kadar kindar oldun.elbet bildigin vardir.insalah esinle omur boyu mutlu olursun insallah.Allah bozmasin

4. 21 Ağustos 2008
  5. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne olduda böyle konuştun ?evlenince değişen ne?

6. 21 Ağustos 2008
  7. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ana gibi yar olmaz
    elin oğlu için herkesi silme
    kimi silersen sil aileni silme
    erkek milleti belli olmaz en ii si bile neler yapıyo

8. 21 Ağustos 2008
  9. newlife

newlife Guest

Kindarlık değil benimki..Onu hiç beceremedim zaten..Ama hafızamı kaybetmediğim sürece affedip hazmedemiyeceğim bi kırgınlık var içimde...Anneme,babama,özellikle ablam ve ağbime...O kadar çok şey varki buraya yazıp sığdırmam çok zor...Kimseye yaşatmasın böyle vefasızlıkları Allahım...Cümlemizin mutluluğunu bozmasın...

10. 21 Ağustos 2008
  11. EU2

EU2 Guest

Eşiniz ve gelecek olan bebeğinizle mutluluklar:nazar:a.s.

12. 21 Ağustos 2008
  13. newlife

newlife Guest

Yok canım ya..Kesinlikle elin oğlu için değil..herkesin annesi babası kardeşi gibi yada ne biliyim onların yarısı kadar olsaydı keşke benimkilerde.Elin oğlu onlar için çok mücadele etti..Neler neler yaptı onlar için...ya ben 7 yıl ablamın evinde yaşadım..annem babam 22 yıldır ayrı zaten.7 yıl evini kendi evim çocuklarını kendi çocuğum gibi gördüm.Hatta ufak yiyenim bana anne dedi ilk,alın terimi getirdim eline verdim.Çeyizim için aldığım beyaz eşyalarım hala evinde kullanıyo.helali hoş olsun herşey.Ama ağırıma gidiyo işte.Hizmetçi gibi kullanmış beni.9 aydır evliyim 8 aydır hamileyim daha kapımı çalmadı 1 gün..1 bardak suı vermedi.elimde serum şişeleriyle gezdim ilk 4 ayımda.gelip bi tozunu almadı masamın.eşim 4 ay makarna haşladı yedi,1 tabak yemek getirmedi.hergün gezip tozdu alışveriş yaptı...daha neler var...Ağbim dersem hayatımın kazığını attı bana..eşime dünyanın kredi borcunu takıp yurtdışına evine gitti..10 ay oldu daha bi telefon açmadı..ne zorluklar yaşadık o kredi yüzünden...hala faizde.evlendim aramadı,hamile kaldım aramadı.annem zaten başka alemlerde.Babam desen ben kendi kendime yetiyorum diye umursamadı,uzaktan baktı hep.hiçbişeye değil de en çok eşime yaptıkları haksızlıklar zoruma gidiyo.Ya o ablam abim için neler yaptı yaaa...bi teşekkür bile etmediler..off yaa off..
    Ya hamilelekten midir nedir çok duygusalım bu aralar..ağlama nöbetleri geliyo valla tutamıyorum.eşime belli etmiyorum ama.evden çıkınca başlıyorum ağlamaya.çok zor çokkkkk

14. 21 Ağustos 2008
  15. newlife

newlife Guest

Teşekkürler canım..Sizede bir ömür mutluluk sağlık versin Allahım

16. 21 Ağustos 2008
  17. EU2

EU2 Guest

böyle mutlusunuz madem Allah devamını getirsin bozmasın huzurunuzu

18. 21 Ağustos 2008