geç döllenmemi nedir bu yardım lütfennnn

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve harnn tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : harnn
  1. harnn

harnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2 yaşında kızım var 2 aydır ikinci bebek için çalışmalara başladık 14 ocakta adet oldum en son ama benim adet düzenim şöyle ben adetimin bittiği gün bi sonraki adt tarihim oluyo adet oldum olalı böyle yani sat 14 şubat değilde 20 şubat oluyo bende hiç şaşmaz düzenim böyle yani ben şimdi GEÇMİ YUMURTLUYORUM?? hala adet olmadım idrar testinde negetif çıkıyo KIZIMDA AEDTTEN BİR GÜN SONRA İDRARDA ÖĞRENMİŞTİM AYNI BU DÜZEN İÇİNDE YANİ ADETİMİN BİTTİĞİ GÜNDEN SONRAKİ GÜN şuan 3 gündür tet yapmıyorum bi kaç daha bekliyicem tekrar yapıcam eğer olmazssam belirtilerimi yazmıyım çünkü psikolojik olabilir her ay öyle oluyo çünkü yardım KIZLAR BENİM DÜZENİM BÖYLE BEN ŞİMDİ GEÇMİ YUMURTLUYORUM SİZCE

KUSURA BAKMAYIN ÇOK UZUN ANLATTIM YARDIM ANLAMIYORUM bilmiyorumkismile

2. 1 Mart 2010
  3. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    her kadinin adet dongusu farklidir,kimi 28 gunde bir olur kimi 35 gunde bir.Anlattiklarinizdan anladigim kadariyla siz 34 gunde bir adet oluyorsunuz,haliyle de yumurtlamaniz 14.gun degil de daha gec oluyor ve dogal olarak dollenme olursa da daha gec olacak demektir.Siz yine de bilin ki yumurtlama erken de gec de olabilir,bebek istiyosaniz gun asiri iliskiye girin boylece gec de olsa erken de olsa kacirmamis olursunuz.

4. 2 Mart 2010
  5. harnn

harnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevabın için teşekkür ederim yani benim ge döllenme oluyo bi hafta geçti adetimden yarın test yapıcam 2 gün önce yaptım negatifti bugün kasık ve bel ağrısından öldüm .nş hamileyimdir bişey daha sorucam peki kızımda hemen adetten bir gün sonra idrar testinde hamile olduğumu öğrendim eğer geç döllenme oluyosa nasıl erken öğrendim sence

6. 2 Mart 2010
  7. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    Biraz karisik anlatmissin , adetinin bittiginin ertesi gunu ogrendiysen cok erken evet.Adet olman gereken gunde ogrendiysen zaten zamanidir.Bazi durumlarin cevabini doktorlar da veremiyor,bizimde kafamiz karisiyos,bende hic adet olmadigim bir ayda hamile kaldim ve aciklamasini yapamiyorum.Her halukarda umarim hamilesindir,yaz sonucunu :KK66:

8. 2 Mart 2010
  9. harnn

harnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    karışık anlattım neyse adetim 10 geçikti bugün akşam idrar testi yaptım çıkmadı ya yarın kan testimi yaptırsammmı ama negatif olursa sinirlerim bozuluyo sence ne yapayım idrarda çıkmadı 10 gün geçmesine rağmen kanda da çıkmaz heralde tek ümidim geç dölellenme olduysa hamilelik şansın vardır diye sence varmı bu şansım şimdiden teşekkür ederim sana sadece sen cevap verdin bana