Geç düşük

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve dilek5 tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : dilek5
  1. dilek5

dilek5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    maalesef bebeğimin kalbi durdu 16 haftalık iken. tabi ki zor ama doktorumun dediğine göre büyük ihtmlalle kromozom anomali olması büyük ihtimalmiş.şimdi düşük yaptırılacağını söylendi. ama bazı kişler bunun doğum kadar zor olduğu söyleniyor. yaşayan anneler varsa lütven yaşadıklarını anlatabilir mi?
    yani ağrı kesici falan veriyorlar mı?
    çünkü zaten manen kötüsünüz birde böyle bişey yaşamak iyice yıprattı beni
    şimdiden teşekkür ederim

2. 22 Ekim 2010
  3. yohannes

yohannes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım çok geçmiş olsun.ben de 20 haftalıkken gebeliği son bulan bir kadın olarak çok üzgüldüğümü belirtmek istedim.evet çok zor oluyor.sunni sancı ile normal doğum yaptırıyorlar.ama çektiğin sancı yaşadığın üzüntünün yanın da hiç kalıyor.Allah aynı acıyı tekrar yaşatmaz inşallah.ben bebeğimi kaybedeli 22 ay oldu.22 ay sonra anca hamile kalabildim.travmaya strese bağlı dediler.umarım benden çok daha kısa sürede hamile kalırsın.Allah sabırlar versin sana ve eşine.dualarım seninle.gerçekten çok üzgünüm.......

4. 22 Ekim 2010
  5. yohannes

yohannes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu arada yazmayı unutmuşum ağrı kesici istersen yapıyorlar.bebek yaşamadığı için sorun yok diyorlar.ama hiç faydası olmuyor....

6. 22 Ekim 2010
  7. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım Rabbim en yakın zamanda zihnen bedenen ruhen sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasib etsin inşaallah.....

8. 22 Ekim 2010
  9. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım acını çok iyi anlıyorum çünkü 43 gün önce bende 4.5 aylık hamileyken suyum geldi ve bebeğimi kaybettim.hala bugün olmuş üzüntümü tarif edemem o şok geçmedi henüz...ama hayırlısı böyleymiş diyeceğiz canım.suni sancı vereceğiz dediklerinde ya iki gün aralıksız sancı çektim yapmayın ne olur dediysemde o acıları bende çektim.psikoljik olarak yeni yeni kendimi zorluyorum iyi olmak için.sende sakın kendini filan suçlama yüce Rabbim en kısa zamanda yeniden hamile kalmayı nasip etsin sana...şimdi ben rahmin toparlanması için gün sayıyorum.Annnelik duygusu yarım kaldı yeniden tattırsın hepimize Allahım...tekrar geçmiş olsun başın sağolsun canım :KK43:(((

10. 22 Ekim 2010
  11. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.750
    Ödül Puanları:
    163
    Ben yasadım tatlım, cok gecmıs olsun......oncelıkle kaybın ıcın en az senın kadar uzgun oldugumu bılmenı ısterım.
    Benımse ıkı kez 6 ay arayla oldu. ıkıncı gebelıgım 17 haftanın ıcerısındeyken , benım haberım dahı yokken ( 19 haftanın sonunda kalb atıslarını kontrolde duymadıgımız ıcın farkettıler) sonlanmıs. Hastaneye kaldırdılar, (her ıkısındede)
    tabletle sunı sancı verdıler(kı bu 4 gun sürdü, ılac manyagı olmustum) rahmın acılıp, bebegın dogması ıcın...tmm sancıyı hıssedıyorsun, aynı dogum sancısı gıbı, tabıkı normal boyutta bır bebegı dogurur gıbı degıl, uzuncada hıssetmıyorsun ,,10 dakıka falan, ve bebek cıkıyor (doguyor tabı) .
    Tekrar cok ama cok gecmıs olsun, hormonlarından yana sıkıntı cekebılırsın, ben epey bır muddet sulugoz oldum, sacmaladım, herseyden aglar oldum...fakat esımın sevgısı ılgısı benı toparladı..rabbıme sukurkı oglum ve kocam var.
    Cok gecmıs olsun canımm

12. 23 Ekim 2010
  13. dilek5

dilek5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hepinize çok teşekkür ederim.düşüğüm gerçekleşti. Ama Allah yardım etti çok zor olmadı. ama psikolojik olarak yıpranıryorsunuz. Tek tesellim ise cennette anne babalarına şefaatçi olmaları ve cennette olmaları.bu dünya meyvesi değil öbür dünya meyvesi oldular.
    umarım bundan sonra hepiniz bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız.

çok ama çok teşekkür ederim hepinize

Son düzenleme: 23 Ekim 2010
  14. 11 Ekim 2015
  15. Sevda kenti

Sevda kenti Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    1
    Cok gecmis olsun cok üzüldüm peki nedenini ögrenebildiniz mi

NIKITA bunu beğendi.
  16. 13 Ekim 2015
  17. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.750
    Ödül Puanları:
    163

Sevda kenti bunu beğendi.
  18. 13 Ekim 2015
  19. Birmelegin_annesi

Birmelegin_annesi La vie est belle... Üye

Beğenildi:
    499
    Ödül Puanları:
    23
    Cok gecmis olsun canim. Ben de 15 gun once 32 haftalikken kaybettim bebegimi. Seni cok iyi anliyorum. Allah bundan sonrasi icin sabir versin. İnsallah gecmis olsuna gelenler canini daha cok sıkmazlar. Cunku ben kordon dolanmasindan kaybettim kizimi. Artik insanlara onu ben bogdum rahatlayin diye haykirmak istiyorum. Tak ettirdiler acimi yasayamadim.