Geç düşükten sonra tekrar hamile kalmak

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve bengu_ck tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bengu_ck
  1. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar düşük yaptıktan sonra tekrar ne zaman hamile kaldınız.doktorlar en az üç ay diyorlar ama kaza sonucu hamile kalan var mı çok merak ediyorum.

2. 12 Ekim 2010
  3. animeE

animeE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim arkadaşım 3 aylıkken düşük yaptı.40 gün sonra ilk adetini oldu.ikinci adetini olmadı.hamile kaldı.doktor bekle demesine rağmen yaşım geciyo die(34 yasındaydı)kaza da değil,isteyerek hamile kaldı.şimdi 1.5 yasında kızı var.ben de düşük yaptım 6 aylıktı ama doktor bana en az 6-8 ay bekle dedi.hatta en güzeli 1 sene iyice toparlanırsın dedi.ben de bekliyorum su an.2 ay oldu tam...

4. 12 Ekim 2010
  5. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben de kararsızım beklesem mi beklemesem mi diye?bir adet dönemi geçirdim.hayırlısı artık ama kafam çok karışık.bir an önce hayırlısıyla tekrar hamile olmak istiyorum.

6. 15 Ekim 2010
  7. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    ben gecikmiş düşük nedeniyle küretaj oldum,37. gün regl oldum. reglim bitinceki kontrolde dr her şey normal görünüyor, korunmana gerek yok dedi.şimdi ben de ne yapsam şaşırdım. korunmasam,içim içimi yiyor. korunsam ya olur da tutunamazsa...dr dedi ki, zaten gebelik rahim kendine gelmeden oluşmazmış.yeniden hamile kalmak için rahmin düzelmiş olması gerekirmiş.bilmiyorum ki ya.

8. 16 Ekim 2010
  9. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sanada çok geçmiş olsun.bende senin durumundayım.biran önce hamile kalmak istiyorum ama erken mi diye düşünüyorum.benim 38.günüm düşükten sonra.senin ne kadar oldu?kaç haftalıkken yaşadın?benim hala aklımdan gitmiyor.dün akşam yine çok ağladım benden sonra hamile olan arkadaşlarımın bir sorunu yok onları görünce duygulanıyorum

10. 16 Ekim 2010
  11. megoloman

megoloman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 8 aylık bebeğimi kalp atışı olmadığı için kürtajla aldılar ama zaten kanamam olmuştu tahminimce zaten bi parçası düşmüştü ama yinede kürtaj dedi doktor mafoldumben
    ilk adetten sonra tekrar deneyebilirsiniz dedi şimdi 2. adetimden 1 hafta geçtibelkide gebe olabilirim belkide gecikti bilmiyorum ama test yapmayada korkuyorum bence her kez kendi doktorunu dinlemeli çünkü operasyonu yapan o rahimin ne kadar zarar gördüğnü bilen gene doktor o yüzden her doktor farklı ay söylüyo kimi 3 ay kimi 6 ay benimki 1 ay dedi o yüzden ümidinizi kaybemeden doktorumuzu dinleyelim bencesenağlama

12. 16 Ekim 2010
  13. megoloman

megoloman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    pardon 8 haftalık yani 2 aylık

14. 16 Ekim 2010
  15. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin rahmin daha çabuk toparlanır.fazla beklemene gerek yok zaten.benimki 4.5 aylıktı biraz daha beklemem gerekiyor.inş kısa zamanda bebişine hamile kalırsın

16. 16 Ekim 2010
  17. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    7 hafta bitecekti neredeyse 20 ağustosta kürtaj 27 eylülde kürtajdan sonraki ilk regl... ben günlerce rüyamda kürtaj oldum :KK43: zor günlerdi... hâlâ çok üzülüyorum ama isyan etmiyorum. rabbim bizi meleklerimizle sağ salim kavuştursun bir dahaki sefere. ama işte, dr da korunmana gerek yok dedi. herkesten duyuyorum en az üç ay diye. zaten 5 yılda zor hamile kalmıştım,şimdi korunmamın çok mantığı yok zaten...ama olmaz olmaz da hani en olmadık anda olursa, yineaynı şey olur da bebeğim yine giderse...gerçi şu da var,allahın ömür biçtiğine bir şey olmaz da...of işte çelişkili duygular...

18. 18 Ekim 2010
  19. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    içini ferah tut canım şimdi daha rahat hamile kalabilirsin bence.herşey kısmet bak ben 4.5 aylık bebeğimi 40 gün önce kaybettim.hareketlerini ultrasyonda görüyorsun cinsiyetini öğreniyorsun.tam odasını hazırlayacakken yavrumu kaybediyorum.hala yasını tutuyorum uykularım kaçıyor.nerde bir hamile bayan görsem içim cız ediyor.şimdi ben hamile kalabilmek için biraz daha beklemek zorundayım ama sen daha çabuk toparlanacaksın.moralini yüksek tut.iyi haberlerini bekliyorum