Geç Kalmış Bir Teşekkür...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve SeSi tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : SeSi
  1. SeSi

SeSi can kızım, bal kızım :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İlk olarak tüm hamişlere Allah bir avazda kurtarıp bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin diyorum. Bu konuyu açmamdaki Amaç hem doktor ve hastane tavsiyesi olarak hem de bir nevi teşekkür etmek içindir. Lütfen yanlış anlamalar olmasın... :eek:lmaz: ben gerçekten çok memnun kaldım ve herkesin de duymasını istiyorum...
    Ben 14.05.2010 da spınal sezeryanla İst. Başkent Hastanesinde Doktorum Güldeniz DESTELİ nin yardımıyla doğum yaptım. :KK46: Bu mesajı daha önce yazmak istedim ama kısmet olmadı.İlk olarak doktorum dünyalar iyisi bir insan ve bundan ötesi de çok ilgili ve çok candan. Hastane ise personelinden hemşiresine ve doktoruna varana kadar çok güler yüzlü ve ilgililer. ameliyatım çok iyi geçti. doğum yaptıktan ertesi günü ayakta çok rahatlıkla gezebildim. ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Herkese tavsiye ederim... (ayrıca ssk ile anlaşması da var kaydirigubbakcemile5)
    Ve canım doktorum sana çok teşekkür ederim kızımı kollarıma sağsalim verdiğin ve ameliyatımı çok iyi yaptığın için:KK46: benim için doktordan ziyade daha çok samimi bir abla gibi oldun seni çok seviyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme: 15 Temmuz 2010
  2. 20 Temmuz 2010
  3. valley

valley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Sesi,
    Benim doktorum da Güldeniz Desteli... Ben de kendisinden şu ana kadar çok memnunum. Benim de %90 sezeryan olacak.
    Hastane odaları, ziyaret durumu, fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz?

4. 20 Temmuz 2010
  5. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle geçmiş olsun evladınız allah yolumda vatana millete hayırlı sizlere hayırlı bir evlat olur inşallah mesleğinizi satın alma olarak yazmıssınız eşimle beraber toner kartuş dolum firması işletiyoruz acaba pehlivanoğullarında mı çalışıyorsunuz geçen bir bayanla görüşmüştüm onunda adı sizinkiyle aynı

6. 4 Ağustos 2010
  7. valley

valley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

Cevap verdiğin için teşekkür ederim. Mesaj sayım az olduğundan özel mesaj gönderemiyorum.

Ziyaret saatleri nasıl? Esnek mi yoksa katı kuralları mı var?

Odaları tek kişilik değil mi?

Bir de biyerde duymuştum diğer hastalarla aynı bölümde kalınıyor diye, aslı var mıdır?

SSK geçiyor demişsin. Fark olarak mı o parayı verdin?

Son düzenleme: 5 Ağustos 2010
  8. 12 Ocak 2011
  9. ivana

ivana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

bende güldeniz hanıma gidiyorum ve memnunum ama daha önce orada doğum yapan bir tanıdığım olmadığı için hastene bakımından endişelerim var?

odalar ve hastanenin doğum için yeterliliği nedir acaba? Şimdiden teşekkürler.

10. 17 Ocak 2011
  11. valley

valley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ivana,
    Kasım ayında Başkent Üniversitesinde sezeryanla doğum yaptım. Hastane ve kat hemşireleri gayet iyi. Odalar güzel. Hemşireler ve hasta bakıcılar birbirinden şeker insanlar... Devamlı ilgileniyorlar. Bebek zaten yanında kalıyor. Eğer ogün tek doğum yapan kişi sen isen hastanenin gözbebeği oluyorsun. Hemşirelerin biri gidiyor biri geliyor.
    Güldeniz Hanım bizzat kendi ilgileniyor bakımla... Bebek doktoru da çok ilgili aşısını bile kendi yaptı hemşirelere bırakmadı.

ben de ilk tereddütlüydüm şimdi iyi ki orada yapmışım diyorum. :KK46:

Son düzenleme: 17 Ocak 2011
  12. 5 Eylül 2011
  13. bahargunay

bahargunay Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlar bende güldeniz hanıma gitmeyi düşünüyorum, çok tavsiye ettiler, sizde tavsiye edermisiniz

14. 9 Eylül 2011
  15. aydika

aydika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Kesinlikle tavsiye ederim, 18. haftamdayım, başından beri Güldeniz hanıma gidiyorum, çok memnunum kendisinden, çok iyi bir doktor.

16. 13 Eylül 2011
  17. bahargunay

bahargunay Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    63
    evet dün güldeniz hanıma gittim, gerçekten tavsiye ederim herkese, çok tatlı çok ilgili bir doktor. tavsiye edenlere teşekkürler

18. 14 Eylül 2011
  19. pusula11

pusula11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben de dün güldeniz hanım'a gittim.çok çok memnun kaldım.yıllardır bu çevrede gitmediğim kadın doğumcu kalmamıştır:))kendisini çok beğendim.insana güven veriyor.üstelik çok da ilgili.ilk izlenimim gayet olumluydu.hastanenin ssk ile anlaşması var.sadece 75 lira muayene ücretini verdim.ikili test ve kan-idrar tahlilleri için beş kuruş ödemedik:))şimdiye kadar hep özel hastanelere gitmiştim.orada olsa 500-600 den aşağı çıkamazdık.özel hastane konforunda bu hizmeti aldığıma çok şaşırdım:))herkese tavsiye ederim arkadaşlar.