gec yumurtlama adet suresini uzatirmi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve lora tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : lora
  1. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar gec yumurtladiktan sonra adet suresi uzarmi. bilgisi olan varmi?????

2. 25 Nisan 2008
  3. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eet canım uzatır.bende bu ay geç yumurtladım yumurtlamadan sonraki 10 yada 14. günler arasında adet olman gerekiyo ama olmazsan hamişlikten şüpelenmen gerekiyo ben 13. gün adet oldum .yani şöleki sat ım 18 mart tı ama ben 24. gün yumurtladım ve bu yüzden adetim 23 nisana sarktı.inş yardımcı olmuşumdur inş en kısa zamanda bebek sahibi oluruz hepimiz ayrıca geç adet oldugun için belki adet günlerinde uzun geçebilir

4. 25 Nisan 2008
  5. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bilmiyorum ama bende bugun adet oldum uzgunum bu ayda olmadi.................

6. 25 Nisan 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkur ederim cnm bide bir sorum daha var kizlar bu ay hormon tahlillerim yapildi progestoron dusuk cikmis bu durumda hamile kalmam kesinlikle olanaksizmi suan adetim iki gun gecti ama ben bu hormonun bozuklugundan suphe ediyorum doktorada bunu sormayi unuttum sizce olabilirmiki

8. 25 Nisan 2008
  9. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu konu hakkında bişi diemem ama druna mutlaka söle ve sor ama sana bunun için ilaç ve ya herhengi bi tedavi uygulamadıysa sanırım önemli bişi degildir.ama ben gene senin için araştırıcam canım

10. 25 Nisan 2008
  11. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım biraz araştırdım adetinin kaçıncı günü yapıldıysa tahlilin ona göre bi tedavi başlanırmış ama genel olarak hormonun düşük olması gebelige bazen engel olabiliyomuş.senin adetin kaçıncı günü yapıldı bu tahlil

12. 26 Nisan 2008
  13. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim adetimin 20.gununde tahliller yapildi ama o zaman daha yumurtlamamistim bile simdide adetten 3 gun gecti doktora sunu sormustum sadece bu tahlil sonuclariyla hamile kalabilirmiyim demistim oda mumkun dedi simdi isimida olcuyorum gitgidede yukseliyor hayret ya sasirdim kaldim hamilelik varsada ben bunu anlamazmiyim sanki.hic bir belirti yok kesinlikle hamilelige yormuyorum ama adetimde bu kadar gecikmemisti belkide baharin havasi adetimi uzatiyordur bur arada benim icin ilgilendigin icin cok sagol canim benim

14. 26 Nisan 2008
  15. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bahar, stres, yorgunluk adetin gecikmesine sebep
    benimde ilk defa bu ay 7 gün hecikti ancak yumurtlamam da geç oldu. yumurtlama geç oluncada adet günü sarkabilir. bazende sökülememe olayı oluyor, rotarlı geliş yani
    Rabbim şifa versin, hayırlısıyla hepimize hamile kalmayı nasip etsin.
    stres yapma canım, herşeyin hayırlısı olsun

16. 26 Nisan 2008
  17. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bende bunu merak ediyordum bu ay geç yumurtladım yani ozaman geç adet olacağım bu doğru olabilir çünki adet günüm geldi çattı ama hiç bir belirtim yok.. bende hamiş olabilirim diye şüpeleniyordum ama demekki beklemem lazımmış çünkü heran olabilirimmsenağlama

18. 3 Mayıs 2008
  19. civcivim

civcivim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu kadar yumurtlamayı takip ettiğinize göre benim sorumada bi cevap vardır umarım.mukus salgısı (uzayan şeffaf akıntı)nisan 29-30 unda ve bugün yine geldi bu yumurtlama döneminde olduğum anlamınamı gelir?bu kadar sürüyormu sizdede.