geç yumurtlama üstünede yerleşme kanaması acaba

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve eylulnil tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : eylulnil
  1. eylulnil

eylulnil Guest

merhaba arkadaşlar bu ay benim için ilginç bir aydı .7 ağustosta regli oldum sonra 14. 16. günleri 2 ayrı doktora gittim bir kaç gün aralıklarla ve bu ay yumurtlaman yok geç yumurtlada olmaz. gebeliği unut dediler bir mucize oldu ve geç yumurtlamam oldu reglimde 3 4 gün önce akabininde tam regli tarihimde lekelenme oldu tamam dedim adet oluyorum. olmadım ertesi gün bir leke daha 3-4 gün bu sürdü günde biraz lekelenmeyle en son hafif koyu zar gibi 1 2 damla ve bitti. ıdrar testi yaptım negatif çıktı. doktor henüz erken çıkmaz zaten dedi. çarşambaya kadar bekle dedi.
    adet düzensizliğim var normalde zaten. .benimde bebeğim yavrum olsun istiyorum çok fazla. bayadır uğraşıyoruz. böyle bir durum yaşayan yada fikri olan varmı. kan testi yaptıramıyorum daha önce hep hüsrandı yıkılmak istemiyorum yine. bilmiyorum. az da olsa ümitlenmeli miyim. ne dersiniz. idrarda ne zamn belli olur.
    Rabbim inşallah bunu bu ay ikinci mucizizesini,mucizemi verir. Rabbim sen büyüksün.

şimdiden teşekkürler. :eek:

2. 15 Eylül 2009
  3. izmirhayal

izmirhayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım insallah hamilesindirr

4. 15 Eylül 2009
  5. eylulnil

eylulnil Guest

inşallah amin bugünde kadir gecesi allah bütün bebek isteyenlerin duasını en kısa zamanda kabul etsin. sağlı bi şekildede kucaklamayı.
    ama hamilemiyimdir acaba?.........

6. 15 Eylül 2009
  7. eylulnil

eylulnil Guest

hiç fikri olan bilgisi olan yokmu? :KK43:

8. 15 Eylül 2009
  9. eylulnil

eylulnil Guest

sanırım kimse işey yazmayacak:KK43: :KK43: :KK43:

10. 16 Eylül 2009
  11. PRENSES47

PRENSES47 Annesinin kuzusu rabbimin mucizesi Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    mrb eylülcüm sanırım hataylısın bende hataylıyım canım bendede senin gibi oldu adet olacağım günlerde yumurtlamışım test yapıyorum negatif adetimin üstünden 2ay geçti artık bunaldım ve dr gittim doktor kan testi yapmadan ilaç yazmayalım dedi yaptırdım ve hamileyim ama ben 8haftalıkken bebeğimi kaybettim işallah hamilesindir canım stres yapma

12. 16 Eylül 2009
  13. senem03

senem03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende ilk defa bu ay tahmin ettiğim tarihte yumurtlamam olmadı adetimde geçikecekmiş gibi geliyor bu yumurtlamanın olmadığının sebebini biliyorsanız lütfen bana yardımcı olun yani 28 günden daha fazla görenler yumurlamayı kaçıncı gün olur acaba çok kötüyüm moralimi düzgün tutmak istiyorum ama olmuyo işteeşimde beni görünce dahaçok üzülüyo

14. 16 Eylül 2009
  15. kerman

kerman Guest

.............

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Eylül 2009
  16. 17 Eylül 2009
  17. demetnur

demetnur M & Y & E Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım aynı derten bende muzdarıbım dun bı lekelenmem oldu bugun adet olmam lazım sonuc negatıfffffff bılmıyorum daha beklemelımıyım umıtlenmelımıyım allh gonlumuze gore versın kızzlar (amın)