gec yumurtlama

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve shao tarafından 28 Mart 2008 başlatılmıştır.

28 Mart 2008
    Konu Sahibi : shao
  1. shao

shao Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.arkadaslar ben gecen ay klomenle yumurtladım ama gebe kalamadım bu ay yumurtlamamın gec olacagını soledı dr um .:çok üzgünüm:gercekten buay gec yumurtladım 26 martta adet gormem gerekıyodu hala daha olmadım acaba gec yumurtlamak adetı gecıktırırmı akıl verın bana nolur:uhm:

2. 28 Mart 2008
  3. minikserçe

minikserçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben gonaphone kullandım 3 ayda pregnyl kullandım hep günü gününe gelirdi,ama bu ay malesef kist oluştu...

4. 28 Mart 2008
  5. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de her ay gec yumurtluyorum. gec yumurtladıgım zamanlar adetim gec geliyor. bu gec yumurtlamanın sebebini doktor soyledi mi? ben de merak ediyorum.

6. 28 Mart 2008
  7. EU2

EU2 Guest

ya BU KLOMENİ KULLADIM KİST OLUSTU BİDE ONUN İÇİN İLAC İÇTİM SUAN GECTİ AMA YENİDEN KLOMEN İÇİCEM YA GENE KİST OLURSA . PEKİ KLOMENLE HAMİLE KALAMAZSAM DAHA SONRA NASIL BİR TEDAVİ OLUYO BİLĞİSİ OLANLARIN CVPLARINI BEKLİYORUM .M OFFFFFF OFFFFF BEKLEMEK COK ZOR

8. 29 Mart 2008
  9. kamixsxko

kamixsxko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana klomen dışında çatlatma iğnesi yaptılar,2. de hamile kaldım,sonrasında düşük yaptım,hayırlısı olsun canım

10. 29 Mart 2008
  11. shao

shao Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben gecen ay klomenle yumurtladım gebelık olmadı dr. klomenle yumurtlamadan sonrakı ay yumurtlamanın gec olacagını soyledı. oylede oldu zaten ama 4 gundur gunum gecıyor senın adetın kac gun ılerı atıyor canım?:uhm:

12. 29 Mart 2008
  13. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım uymurtlama olduktan 14 gün sonra regli oluyosun eğer geç yumurtladıysan geçmesi normal dr bişe sölemedimi şu kadar gün geçerse gel diye söylamadiyse dr unla görüş canım sana ne yapman gerekani söyler ben dr ma sorduğum zaman gecikirse ne kadar bekleyim dediğim zaman5 gün bekle gel demişti umarım biligilendirebilmişimdir allah yardımcın olsun
    bende klomen kullandım bu ay ama yumurtlama olmadı bende hayırlısı

14. 29 Mart 2008
  15. shao

shao Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım klomen bır yumurta uyarıcısıdır yanıyumurtlamayı saglar yumurtlama olmassa kıst olusur klomenle yumurtlama olmassa busefer ıgneyle yumurtlama saglanır ve bellı bır buyukluge gelen yumurtalar yıne bır ıgneyle catlatılır ve ılıskı ıcın saat yada gun verılır yıne gebelık olusmassa baska nedenler arastırılıra.s

16. 29 Mart 2008
  17. shao

shao Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.gostermıs oldugun yol ıcın tesekkur ederım .allah senınde yardımcın olsun kardesımyerimseniben

18. 29 Mart 2008
  19. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ardasa yumurtlama olayı okadar degisik bir seyki benim ilk kızımda 26 günde oldu catlama ilk tahlillerimde cıkmadı ultrasyondada bayaca sonra gözüktü ikinici kızımda ise adetten hemen sonra olmus adettim gectikten 3 gün sonra tahlil yaptırdım hemen cıktı ve bebekte iki hafta gecmedin ultrasyonda görüldü özeliklede tedavi gören insanlarda bu degisiyor ve size bir tavsiye ben tam yedi yıl bu yumurtlama olayını okadar kafaya takmıstımki bir günü sasırsam bu ay olmayacak derdim ama hicde öyle deyilmis benim bebeklerim ikiside farklı dönemlerde hamile kaldıgıma göre sizde kafaya takmayın ve biraz rahat olun bakın her sey düzene girecek