gece açıkan oğlum için

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve smiter tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : smiter
  1. smiter

smiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    oğlum 10 aylık olcak 5 gün sonra
    aksam 10 gibi sütlü muhallebi veriyorum bir kase kadar
    gece ise anne sütü veriyorum
    ama son 10 gündür gece hiç uyumuyor hep meme emiyor
    sizce gece ek bişey vermelimiyimmm

2. 22 Ekim 2009
  3. eness

eness Avoncu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    10 aylık bebegıne günde sadece muhallebi mi veriyorsun?anne sütü bol mu?gece uyumuyorsa ac olabilir

4. 22 Ekim 2009
  5. smiter

smiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    hayır canım günlük gereken herseyi veriyorum...
    kahvaltı meyva corba yogurt falan filan ....
    aksam 10 da muhallebi veriyom gece anne sütü...

6. 22 Ekim 2009
  7. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gece süt verebilirsin cnm keçi sütü mesela anne sütü tutmuyor olabilir yada pınar'ın altı 12 ay devam sütleride olur belki bnm oğlumda sekizinci ayın içinde emmeyi kendiliğinden bıraktı gece iki kez fln kalkıyor doktorum beslenme planı verdi ve bu planın içinde gece muhallebiden sonra hiç bir şey verme dedi oğlum gece iki kez kalkıyor mama için bende napcağımı şaşırdım valla sabah kahvaltısını güzel yapmas verirsen dedi akşam 11de muhallebisini yiyip yatacak o sabah yediye kadar fln tutar onu kalkmas zeten dedi ama oğlum ikibuçukta pörtledi mama diye; verdim 120 aptamil az vereyim dedim ama nasıl ağlamak gerisini istiyo verdim bi 90 daha mışıl mışıl daldı uykuya sabah 5:30 kalktı yine mama deliriyo verdim 100 daha içti yine yattı sabah 7:00 kalktı artık kahvaltı verdim sekiz gibi dokuza kadar oyalandık yerken ama gece mama yemesine rağmen kahvaltıyı baya güsel yedi valla bööle sende madem doymuo gece verebilirsin süt sonuçta ben süt diil mama verdim ona rağmen kahvaltıyı yaptı yada doktorunu ara ne dicek ona göre hareket edersin cnm biraz uzun oldu kusura bakma ama fikir vermek açısından yazdım umarım sıkılmadın:))))

8. 22 Ekim 2009
  9. kelebegim

kelebegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda 11 aylık oldu ve ben şimdiye kadar yatarken yediği mama yada muhallebiyle sabahladığını görmedim mutlaka 2 defa kalkar mama için
    gece 10 30 gibi muhallebi yediririm bu aralar sapıttı zaten uykuları çok sık uyanır oldu
    1 2 gibi kalkar süt içer 90 lık falan sonra 4 gibi mama içer en fazla 150 lik 7 de tekrar uyanır ve mama içer 120 lık falan
    ama tam düzenli değil bu saatler
    çünki uyku düzenimiz hiç yok ne zaman düzene girer onuda bilmiyorum

10. 24 Ekim 2009
  11. mugumugu

mugumugu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide 9 aylık 8 gibi muhallebi yiyiyo sonra uyuyo 12 de mama veriyorum bide sabah 6 gibi bi mama daha veriyorum . Bence sende mama yada süt ver . Akşam yatıp sabah kalkmıyolar maalesef