gece çayı

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve akxixnay tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : akxixnay
  1. akxixnay

akxixnay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili anneler bebeğiniz için gece çayını denedinizmi benim oğlum geceleri uyanıyor 1 saat uyanık kalıyor o çayın sakinleştirici etkisi varmış acaba faydalı olurmu. düşüncelerini bekliyorum.

2. 26 Aralık 2008
  3. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende düşündüm ama henüz denemedim ıhlamurda sakinleştiriyor bugün ıhlamur içireyim bakalım rahat uyuyacakmı???

4. 26 Aralık 2008
  5. gurbetim59

gurbetim59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gece çayı iyi gelir mi bilmiyorum açıkcası,benim oğlumda 5 aylık karnı tok olmasına rağmen 2 saatte bir uyanıyor,normal mi sizce? gece çaylarından içirsem mi? tavsiyelere benimde ihtiyacım var..

6. 27 Aralık 2008
  7. yabgu

yabgu Guest

benim oğlanda kalkıyo süreklı anlamadım gııt ve nasıl verıyorsunuz gece çaylarını

8. 27 Aralık 2008
  9. ananas

ananas aşkısının hatunu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba anneler benimde 7 aylık bi oğlum var ve geceleri defalarca kalkıyor ve ağlıyor.en kötüsüde benide emmiyo bıraktı doğdu doğalı biberondanda hiç bişey içmiyo.sabah 5 te kaşık maması yediriyorum düşünün halimi.bende humananın gece çayını denedim uyumadan önce kaşıkla içiriyorum malum biberondan içmiyo ve gayet iyi uyutuyo.en azından ben bi kaç saat dinlenmeye başladım.çocuk bakmak çok zor allah hepimizin yardımcısı olsun.