Gece çocuklariniz üstünü Açiyor Mu?

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve GXUXLNUR75 tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1 Aralık 2007
    Konu Sahibi : GXUXLNUR75
  1. GXUXLNUR75

GXUXLNUR75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geceleri üstünü durmadan açan yorganı üzerinden atan çocuklarınız var mı ? Üşümüyorlarmı anlamıyorum önlemde ne kadar alsam çabuk üşütüyorlar sizler bu konuda neler yapıyorsunuz paylaşalım mı.:enbuyukkk:

2. 1 Aralık 2007
  3. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim kız 15 yaşında ve sürekli üstünü açıyor ,küçükken uyku tulumuna yatırırdım,yorgan yerine onu kullanırdım ama şimdi koca kız inan geceleri eşimle sırayla kalkıp hanımefendinin üstünü örtüyoruz....

4. 1 Aralık 2007
  5. mxuxcteba

mxuxcteba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim iki tane çocuğum var.ikisi de açıyo uyku tulumu giydiriyorum.açılsalar bile fazla üşümüyorlar

6. 1 Aralık 2007
  7. @arven@

@arven@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oglum uyku tulumuda giymiyo gece boyu üstünü kapatıyom.evin ısısını artırıyom mcbur hasta olmasında canım oglum

8. 1 Aralık 2007
  9. gxuxlxuxcxuxk

gxuxlxuxcxuxk Allahım sana emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım oğlum 4 yaşında doğduğundan beri uyku tulumuyla yatırıyorum tavsiye ederim..

10. 1 Aralık 2007
  11. xuxlxuxfet

xuxlxuxfet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sabaha kadar her uyadığımda üstlerini örtüyorum ben daha yatmadan tekrar açıyorlar galiba üşümüyorlar.

12. 1 Aralık 2007
  13. damlasu

damlasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim kız hiç kapatmıyor ki...Örttüğüm an yine tekmeleyip açıyor.Çareyi uyku tulumunda buldum bende.Başka çare yok valla.

14. 2 Aralık 2007
  15. sevdalxix bulut

sevdalxix bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    İkisi de sabaha kadar üstü açık yatıyorlar, uyku tulumu istemiyorlar ve ben uyanınca uyuyamıyorum geri ne fena değil mi ?Üstelik terleme problemimiz de var o zaman daha kötü hasta oluyorlar.Zor iş annelik zor.

16. 2 Aralık 2007
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hadi kücükleri uyku tulumunla yatiriyoruz ama büyükleri yatiramasinki benim kiz 6 yasinda ve sürekli üstü acik deli gibi yatiyor örtügüm an zaten aciyor üstünü en iyisi oda isisini gece artirmak baska türlü buz gibi olurlar sabaha kadar, yazin pek önemsemiyorum ama kisin bende cok sinir oluyorum bu duruma düsününki bütün gece acik kaldignizi nezleye gribe davet ama basinda oturupta sabaha kadar cocugu örtemesinki:sm_confused:

18. 2 Aralık 2007
  19. GXUXLNUR75

GXUXLNUR75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim kızlarımda 4 ve 9 yaşında uyku tulumu giydiremiyorum tabi kalın giydirip öyle yatın diyorum şimdi büyük kızım hasta iğne kullanıyor birtürlü terletemiyorum ki iyileşsin ayrıca burnunda kırık olduğu için nefes alımıda zor oluyor biraz sıkıntılı nefes alınca üstünü tekmeliyor öyle oluncada sık sık hasta 9 yaşında artık bıktım ilaç ve doktora götürmekten sizlere danışıyım istedim ilginize teşekkürler