gece emmesini ne zaman kesebildiniz

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kocayanak tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : kocayanak
  1. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    8 aylık kızım dolu dolu emdi hala öyle gecede sık emer hem yoruldum hemdee aç uyanıp kahvaltı yapsın istiyorum her yaptıgım yemegi 3 kaşıkanca alıyo çünki hep emiyo daha öncede çocuk emzirdim uzun sürede emdi hepsi insan yemekte yesin istiyo boşa yapıyorum okadar yicegi

2. 11 Mart 2010
  3. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benım kızımda 1 yasında gecelerı sırf ememye uyanıyobende sasırdım artık sabahlar kahvaltı bıle ettıremıyorum cunku sureklı emıyo benımkıde gece 3 veya 4 kez uaynıp meme emıyo artık cok yoruldum benımkı bıberonda kabul etmıyo uykusuzluk bı yandan ıstahsızlık bı yandan delırecem varmı bıze fıkır verecek aslında 2 yasına kadarda emzırmeyı dusunuyodum ama boyle ne kadar gıtcek bılmıyorum

4. 31 Mart 2010
  5. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım daha çok erken ya bırak emsin biraz.benim oğlum 22 aylık hala geceleri emiyor.sabretmeliyiz canım hastalıklardan koruyor gece emdiği süt......

6. 31 Mart 2010
  7. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    secosel senden ne çok şey öğrendim yaaaa.s.
    geceleri emmesi için uyandırmamayı düşünüyordum emsin en azında 1-2 kez..yorulunca ara veriririm

8. 31 Mart 2010
  9. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben zaten 2 yaşına kadar emzirmeyi düşünüyorum hep öyle yapyım bebeklerimi sadece gereginden fazla emiyo başka bişey yemiyo kahvalı falan gece iki normal ama benimki emme delisi det idalim 2 yaş

10. 31 Mart 2010
  11. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    2 yaşına kadar ben de emzirmeyi düşünüyroum ama zor olduğunu söylüyorlar her yerde memmeeee diye bağırırmışkaydirigubbakcemile3

12. 31 Mart 2010
  13. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben kızımı tam 2 yaşında kestim. çok yöntem denedim hep başarısız oldum daha sonra bir arakadaşım sirke sür memene tadından tiksinirse bi daha emmez demişti ve işe yaradı. bence 2 yaşına kadar emmeli sonuçta hastalıklardan koruyo. iştah meselesine gelince benim kızım öncedende iştahsızdı şimdide. yani önemli olan azda olsa yemesi. tabak tabak yemesini beklemeyin her çocuğun yada kolaylıkla yemesini. şimdi biz ne yiyosak oda onu yiyor. bir öğün beğenmezse diğer öğün dahada güzel yiyo merak etmeyin. eninde sonunda yiyecekler.

14. 31 Mart 2010
  15. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    20 aylıkken kestim

16. 31 Mart 2010
  17. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2 yaşa kadar emmeliler kesinlikle benim ki gece abartıyo gündüz hep memede ama ben her sofraya oturtuyorum onu memeden yer kelırsa az biraz yiyiyo bu 3 emzirmem en büyük zevkim gece abartmaları hariç

18. 28 Nisan 2010
  19. karam

karam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar benm oğlumda 15 aylık hep emiyo sürekli bişey yemyo ona güvenyo bende 1 haftadır gündüz hçç vermiyorum kestm alıştı yemekelre yöneldi süte yöneldi sizde deneyin ama 2 yaşna kadar gece emzirecem