Gece huzursuzluğu yaşayanlar varmı?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve nazlxixmelek tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nazlxixmelek
  1. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar, benim bebişler gündüz normal mamadan sonra uyuyorlar ama gece saat 22 oldumu başlıyorlar huzursuzluğa uyumuyorlar sürekli mızıldanıyorlar.. genelde 23,30- 24 gibi yatıyoruz ama bebişlerimin uyuması bazen 1i 2 yi buluyor...hemen hemen her gün bu durum tekrarlanıyor bunun için iyi geceler çayı bile aldık beğenmediler içmiyorlar eşimde mamalarına karıştırıyor bazen doğrumu yapıyoruz onuda bilemiyorum..uyuduktan sonra gecede tekrar normale dönüyorlar.. 2,5-3 saatde uyanıp mamalarını yiyorlar yerkende uyuyakalıyorlar ama her akşam böyle yatacağımız zamanın geldiğini anlıyorlarmı nedir.. ondanmı böyle huzursuz davranıyorlar.. sürekli mama yiyip uyusunlar demiyorum ama gözlerinden uyku akarak mızıldanmalarına, ağlamalarına üzülüyorum her şeyi denedik..bizim gibi bu sorunu yaşayan, önerisi olanlar varmı?

2. 15 Ocak 2009
  3. gulsen_23

gulsen_23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    melekcim benim oglumda aksam 8 oldumu baslar aglamaya bu durum gece 12 yi bulur ama daha sonra uyur sabah 7 e kadar mamasini icer ve ovle 12 ye kadar uyur :)

4. 15 Ocak 2009
  5. nazlxixmelek

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yapacak bişey yok yani, alışana kadar, büyüyene kadar böyle gidecekler anlaşıldı:))

6. 15 Ocak 2009
  7. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    nazlimelek ilk ay bizde böyleydik.her gece 10 gibi baslayan ve 12de son bulan aglama nöbetlerimiz vardi.

doktorumuz kolik olabilir demisti ama atalttik biz neyseki.insl.senin miniklerde atlatir.

öyle zamanda ben müzik dinletiyordum cok faydasi oluyordu kolik icin bi cd var

istersen bi arastir dene derim ben.belki sanada faydasi olur.

8. 15 Ocak 2009
  9. nazlxixmelek

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cilekk saolasın canım bazen bizde müzik bazen ninni bazen oyunlar oynatıyoruz yoruyoruz ondan sonra uyuyorlar.. kolik için buzuki orhanın cdsini diyorsan beğenmedi benim beyefendiler... hiç etkilemedi yani..

10. 15 Ocak 2009
  11. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    İsme göre ninniler var denedin mi onları?
    benim kızda o ninnide sakinleşiyor.
    Uykusu gelince sallaıyormusunuz?Benim kızda huysuzlanıp sallanmak istiyor.

12. 15 Ocak 2009
  13. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende raimond la'ın muzıklerını dınletıyorum cok ıse yaradı tavsıye ederım. ınternetten ındırmıstım ısteyenlere lınk verebılırım

14. 15 Ocak 2009
  15. EU3

EU3 Guest

Zahmet olmazsa ben isterim canım, elimizin altında bulunsun

16. 15 Ocak 2009
  17. nazlxixmelek

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    darkcım, hamileyken isme göre ninnileri görmüştüm şimdi hiç aklıma gelmedi gerçekten bir deneyelim belki işe yarar.. tarkan dinliyor benimkiler bilgisayarda onun hareketli şarkıları yüklüydü...
    sallama işinide gündüz bazen ayakta sallayıp uyutuyoruz bazende emerken yada kolda iki pişpişleyince uyuyorlar oda yoruyor zaten.. gece beşik sallamasından hoşlanmıyorlar bazen çok uykulu iken sallayınca uyuyorlar ondada...

swetter canım link verirsen birde onu dinleteyim..:)

18. 15 Ocak 2009
  19. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim bebeklerimde aynı
    gündüz sakinler gece olunca uyumaları epey bir vakit alıyor.kızım uyuyana kadar uyuduktan sonra sabaha kadar hiç uyanmıyor.tabi ben kaldırıyorum emzirmek için.oğlumda gece çok huzursuzluk yapıyor
    hep ağlıyor uyumak istemiyor.tek iyi gelen şey ağlama esnasında saç kurutma makinası...