Gece uyanma ev içinde dolaşıp sayıklama

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve EU3 tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

6 yaşında bir kız yeğenim var. Dün kızkardeşime ziyarete gittim. Bilgisayar odası ve yeğenimin odaları yanyana. Gece 01:30 civarları ufaklığın odasından garip sesler gelmeye başladı. Merakla odasına girdiğimde bir de ne göreyim yeğenim, gözleri yarı açık yarı kapalı oyuncak bebeğini almış ufak oyun parkındaki salıncakta sallıyor ve birşeyler söylüyor. Ne dediği pek anlaşılmıyor. Nasıl korktum anlatamam. Son 1 haftadır geceleri en az 4-5 sefer uyanıp böyle ev içinde dolaşıyormuş kendi kendine konuşarak. Bunun sebebi ne olabilir? Aklıma kötü kötü şeyler de geliyor dile getirmek istemiyorum hiç....

2. 30 Kasım 2008
  3. bahar_efeege

bahar_efeege kaktüs Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hiç böyle bir olay yaşamadım ama aklına kötü şeyler getirme canım inşallah geçici bir durumdur...Bir pedogoğa falan danışsanız:uhm:

4. 30 Kasım 2008
  5. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    allah allah ya cok acayipmis gercekten
    allah kolaylik versin canim gecmis olsun
    gercekten bir bilgim yok ama
    normal olmasa gerek gece uykulu haliyle öyle dolanmasi bisyler yapmasi :S

6. 30 Kasım 2008
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canım küçükken ben de oyleymişim sorunum neymiş bende bilmiyorum hala da bilmiyoruz ama inan zamanla geçiyor. cok korkutucu bir durum değğil yani ama tabiki doktora gitmekte fayda var.

8. 1 Aralık 2008
  9. EU3

EU3 Guest

Gittiği kreşdeki uzman pedagogla görüştük. Bratz Kızları, Winks Kızları...vb tarzı çizgi filmleri izlemesinin buna sebep olabileceğini söyledi. Merak edip Bratz kızları çizgi filmini indirip izledim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Modayı takip etmek, zayıf olmak, estetik yaptırmak, erkek peşinde koşmak... küçücük çocuklara bunları mı öğretiyorlar yani? Çizgi film de korku öğeleri de bolcaydı. Nerede bizim izlediğimiz Heidi'ler, varyemez amcalar, darkwing duck nerede bunlar.

10. 1 Aralık 2008
  11. bahar_efeege

bahar_efeege kaktüs Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merak edip Bratz kızları çizgi filmini indirip izledim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Modayı takip etmek, zayıf olmak, estetik yaptırmak, erkek peşinde koşmak
    :1shok: :1shok: :1shok: :1shok: Bencede artık izlettirmeyin bu tür çizgi filmler o neymiş ööle yaaaa o yaştaki kızlara estetik mestetik :nazar: