Gece uyumadan nce dakika ba WC'ye gidiyorum

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Mrb ben çoktandır bu sıkıntıyı çekiyorum eskiden uyumadan 4 kere falan gidiyordum şimdi ise uyumadan 8-10 kere wc'ye gidiyorum. Herkes benden rahatsız:gitme: Gören bu napıyo diyo. Bende çok rahatsız oluyorum. Dra gitmiştim bana az su iç demişti, tekrar gittim fakat ultrasonu geç saate verdiği için girmekten vazgeçtim başka zamana gircem ama uzun bi süre dra gidemem çünkü rapor aldım..offfff varmı benm gibi?

2. 14 Eylül 2009
  3. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    mutlaka bır rahatsızlıgınız var demektır.........cokmu su ıcıyorsunuz.........
    neden ultroson gırmadınız ki......gec olsun yanı saglıgınızdan dahamı önemli zaman...........
    baska bi zamanda gırebılırdınız.........
    bıde raporum var demısnız........
    ne raporu ki ultrosona gırmenız sakıncalı..........

4. 14 Eylül 2009
  5. Rapor almam gerekiyordu ama başka bol bi zamana giderim artık. Yaa bıktım inanın suyuda çok içiyorum ama böölede olmazki yaaa 2 damla için bile gidiyorum wc ye :gitme:

6. 14 Eylül 2009
  7. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    büyük ihtimal idrar kesenizde sarkma olmustur ihmal etmeyin bir an önce doktora gidip bir muayene olun

8. 14 Eylül 2009
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    rapor degil sevk almaniz gerekiyor sanirsamkafamçokkarıştı

10. 14 Eylül 2009
  11. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    sizin bir sağlık sorununuz var ,ya idrar yolu enf. yada böbreklerle ilgili ,ihmal etmeyin ve bir üroloğa gidin kısa zamanda ,geçmiş olsun

12. 14 Eylül 2009
  13. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    peki geçmiş olsun......ne diyeyim.........
    işllah önemli degildir gecer......

14. 14 Eylül 2009
  15. Elis

Elis Guest

esiminde boyle bi sorunu ar,uyumadan once degilde uyurken defalarca tuvalete gider,hatta yatmasina bikac saat kala bise icmezki,rahat uyuyayim diye ama gene ayni,,,,
    esimde doktora gitti,kan tahlili,ultrason ama bi sonu cikmadi,suan bi hap kullaniyo fakat o hapin biraz faydasi oldugunu soyledi,,,
    bence sizde bi doktora gorunun,biliyorum cunku,yasamasamda esimin geceleri uykusunun defalarca bolunmesi beni uzuyo,,,saglikli gunler dilerim,,,yerimseniben

16. 14 Eylül 2009
  17. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    ohhh bee sonunda benim gibi olan birini duydum canım idrar torbanda sarkma falan olmaz çünkü sen hiç doğum yapmadın dimi bunun için ben yıllar önce bir ürolaga gittim malesef idrar torbam küçük hemencecik doluyor ayrıca sana bir soru taziklimi tabiri caizse fışkırarakmı idrar yapıyorsun yoksa pıt pıt 1 2 damlamı en uzun süreli idrar bile anca 1 çay bardağını doldurur dimi eğer böyleyse çünkü doktorum bana bu soruları sormuştu sendede böyleyse idrar torban küçük canım ayrıca idrarın gelir gelmez çok sıkışma oluyormu sanki 1 gün tutmuşsun gibi sıkışma ama bi gidiyorsun wc ye aman azcık bişey geliyor özellikle geceleri daha fena hele üşütmeye hiç gelmez yada asitli içecek içtiysen wc den çıkmazsın bak ramazan ayındayız oruçlu olmama rağmen günde 8 10 kere wc ye gidiyorum eşim şaşırıyor bu ne ya diyor özellikle uzun yola çıkmak istemiyorum eğer otobüsle uzun yola gidiceksem daha araç hareket etmeden mola yerlerini soruyorum ve saat hesaplaması yapıyorum benim dra gittiğim zamanlarda bunun tek tedavsi ameliyattı ama öğrendimki artık idrar torbası büyütücü ilaç çıkmış eşime dostuma şey diyorum en büyük benimki olsun ayaklarımdan kafama kadar 1 kere wc ye gideyim 1 daha 1 hafta sonra:roflol::roflol::roflol:

18. 14 Eylül 2009
  19. Yaa demek idrar torba küçüklüğündenmiymiş akannehir yaa adam tahlil yapmadan ilaç yazmıyo başka bişyde olabilir ama çok ters oldu yaa. Akşama verdiler randevuyu gidemedm. Neyse 10 gün daha sabredecez artık ama kötü bi durum nasıl yaparım bilmiyom artık dayanacak gücüm kalmadı. Nerdeyse altıma bez bile bağlıycam mafoldumben Yaa çok pis bi durum o kadar kötü ki :gitme: