gece uyumadan önce...

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ceko tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ceko
  1. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim süt artık yetmiyor malum.doktora kalsa 6 ay emecek iyi hoş da çocuğun kilosu iyi olabilir çünkü başta hızlı gitti şimdi doymuo bariz ortada bu kilo onu 6 aygötürür bana ii bi yklaşımmış gibi gelmio en azından gece zırt pırt uyanmasına verebilceğim bi şeyler tavsğiye eder misiniz?

2. 2 Ocak 2009
  3. Derya

Derya Duru'm benim...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de kontrole gittiimde bu ay 600 gr almış anne sütüne devaö dedi ben mama falan verecekmiyim dedi hayır edi..sadece meyve suyuna başla dedi 4-5 kaşık ..kaşığa alışsın diye....ama bana sormadı bile nasıl emziriyorsun diye...gündüz 2 satte bir emiyor....ve 20 dk memede duruyor..düşün 1,5 saat sonra yine aynı....gece de bir ara yatıp 6-7 saat uyurdu..şimdi nerde 3 saatte falan uyanıyo..sabaha karşı 2 saate bir...ama doktor bu kızımları sormadı bile..kilo alımı iyimi iyi..o zmana devam....

4. 2 Ocak 2009
  5. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm seninki de elvin gibi,elvin demamaya başlayınca birden kilo aldı şimdi 8-9 aylık bebek kilosunda.ek besinlerle ve hareketlenin ce düzene griyor ama cnm.geceleri elvin de uyumuyo ben de çözüm arıyorum ama bulamadım walla.hiç uyumayacak zilli,paso oyun oyna konuş onu istiyo.acıkmayla falan pek ilgisi yok cnm.3 saatte bir mamasını yese de gece de veriyorum gene de uyumuyo

6. 2 Ocak 2009
  7. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sütünüzün içine 3 tane cicibebe koyun bu kadar işte çok saati garanti edemem ama çünkü bebekten bebege dgişiyodur 4 saat garanti ben 100ml sütüme 3 tane koyuyorum

8. 2 Ocak 2009
  9. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu sütünün içine 3 cici bebe koyupta yedirdiğin resim mi tuğba eğer öyle ise hemen bu gece yapacağım çokkkkkk tattlııı:))

10. 3 Ocak 2009
  11. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben gece tutsun diye gece verdiğim sütün içine 2 kaşık biberon maması koyuyorum sabaha kadar tutuyor Linayı. Ama ben sağarak verdiğim için sütümü koyabiliyorum sen emziriyosan biberonda ayrıca verebilirsin mamasını. Sadece anne sütü alıyosa ek gıdaya geçme ama akşamları tutsun diye yatırmadan önce biberon maması verebilirsin.

12. 3 Ocak 2009
  13. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gece mamalrı var milupa ve bebelacın. onlar da tok tutuyomuş(benimkini tutmadı ama)
    nihancım ya gece olunca elvini yatırınca ışıkları kapatmayı denedin mi?
    ışıklrı kapat hiç ses çıkartma evde.gece olduğunu anlasın. şimdi ortalama uyuduğu saatten her gün yarım saat geri çekerek bunu bi dene eğer denemediysen. ben gece uykusuna böle alıştırdım. şimdi 11 de uyur ve sabah 8 de uyanır.mamayı da ben uykusunda veriyorum gece 3 gibi.böle bi düxzeni var.

14. 3 Ocak 2009
  15. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Zeynepe katılıyorum bende gece 1 gibi uykusunun arasında sütünü veriyorum tutuyor Linayı. Işıklar kapalı karanlık odada uyuyor, yatağına atıyorum mızmızlanırsa yanına gitmiyorum eğer fazla ağlarsa gidip tekrar süt veriyorum içerse içiyor içmezse tekrar yatağına koyup çıkıyorum odasından. Böyle böyle gece uykularına alıştı. Ben tavsiye ediyorum ama biraz sabırlı olmak gerek. Biraz mızıklanıp ağlayınca yanına giderseniz olmaz.

16. 3 Ocak 2009
  17. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle valla cin gibiler fıldır fıldır oynatırlar insanı. hemen pes etme nihan alışır

18. 3 Ocak 2009
  19. @ANGEL@

@ANGEL@ tahayla şevvalin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    ben pirin unu yada gece mamalrı var onlardan veriyorum onlar tok tutuyor onları bi dene istersen canım