Gece Uyumak Bilmeyen Nisan Bebişleri ve gece Uyuyamayan Nisan Anneleri Buraya :)) :(

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve Prm.Oznur tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Prm.Oznur
  1. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ee nisan anneleri uyku düzeniniz nasıl off bizim cadı kızımız çook huysuz gece 12 oldumu uyanıyor hiçç uyumuyor taaki sabah 6 ya 7 kadar ayaktayız ya bir bebek böyle olurmu?:uhm: gündüzde akşama kadar uyuyor nasıl normale döndürücem anlamadım bütün gece ben böyle gözlerimi zor tutuyorum :1shok: oda bana böle arasıra sırtıyor :teytey: bazende böle aglıyorr senağlama napcaz bu tontişle bilmiyorumm
    peki nisan anneleri nisan bebişlerimizin düzeni nasıl ? bebişler gece uyuyormu? benim gibi uykusuz olan varmı gecen gün gece başım okadar çook döndüki çook fenaydım başım felaket agrıyor.

2. 7 Mayıs 2008
  3. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim masallah benim kizim cok uslu gece 12 de bi emiyor taki sabah 4 e kadar uyanmiyor. tam 4 de uyaniyor yine emiyooooo ve saat 7ye kadar bi daha uyanmiyor:)

darisi basina insallah

4. 8 Mayıs 2008
  5. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide 4te uyaniyor emiyor en az 7ye kadar bazen 6da oluyor dr dedi uygula istersen bizde ise yaradi gece banyosunu yaptir ve doyurana kadar emzir ama iyice doysun cunku gece kadinlarin hormon seviyesi dusermis seninkide kiz bebek ben 2 3 gece yaptim duzene girdi birde ellerine eldiven takma sana dokunsun umarim faydasi olur

6. 8 Mayıs 2008
  7. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel ya kızlar sizinkiler mışıl mışıl uyuyor maşallah nazar degmesinn :nazar:
    inşallah darısı başımıza ama çözdüm ben neden oldugunu gazımız varmış ondan öyle oldu bu gece güzel uyudu zinco kullanıyorduk ilk gün işe yaradı fakat sonrasında rahatlatmadı kızımı ve şimdi metsil damlaya geçtik oo çok iyi geldi birde milupanın rezene çayınıda kullanıyoruz dünden beri çook iyi emiyor uyuyor bebiş dogdugundan beri ilk defa bukadar rahattı :nazar:a.s.

8. 8 Mayıs 2008
  9. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben de metsil kullanıyorum sabah akşam 7 şer damla 1 ay sonra daha bi düzene girer benimki 55 günlük ve 4 gündür saat 10 30 da yatıyor sabah 5 te kalkıyor sonra 8 e kadar uyuyor maşallah...

10. 8 Mayıs 2008
  11. abuaslxix

abuaslxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pekı arkadaslar merak ettıgım bısey var bu kadar uyuyor bebıslerınız emmıyor sekerı dusmezmı benımkı dort saat uyuyor ben cok uzuluuyorum emmedıgı ıcın sızce normalmı bu durum benımkı bıraz kucuk dogdu o yuzden kafam karısık uyusamı bebıs yoksa kaldırıp emzıreyımmı sızce.sey bıde tecrubelı olan varsa solese kacıncı ayda gazını kendılerı cıkarmayı becerıyorlar

12. 8 Mayıs 2008
  13. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    normalde uyaniksa her istediginde ama uyuyorsa 3saatte bir uyanip emmesi gerekiyor eger uyanmazsa sen uyandiricakmissin dun dr soyledi altini ac hemen uyaniyorlar oynayarak konusarak severek uyandir emzir cok uyumasina izin verme benim kizimda oyleydi simdi uyandiriyorum bu hafta 8gun icinde 400gr almis heleki seninki kucuk dogmus beslenmeye ihtiyaci cok

14. 8 Mayıs 2008
  15. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    o dedğiniz gündüz için geçerli geceleri uyandırmıyoruz şekeri düşecek kadar acıksa zaten uyanıp ağlıyorlar böylece gece gündüz farkını öğreniyorlar gece kaka yapmadığı müddetçe altını açmayın uyandırmayın derim yoksa gece gündüz ayrımına varamaz :)

16. 8 Mayıs 2008
  17. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    gündüzleri 2 saati geçmesin uykusu uyandırın

18. 9 Mayıs 2008
  19. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebeğimde :KK46:gündüzleri uyuyor saat 8 gibi mızıklamaya başlıyo ve 12 kadar devam ediyor.sonra uyuyo saat sabah 5 de kalkıyor emizirip tekrar yatırıyorum saat 7 gibi kalkıyor.ama dün değiştirdi saatini akşam uyudu tam biz yatarken mızıkladı ve 1 saat ağladısenağlama ah ah geçecek bu günlerde geçecek:çok üzgünüm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.