gece uyumayan bebeklere

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve hanifta tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : hanifta
  1. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızım 6.5 aylık 3-4 aylıkken kesintisiz 4-5 satlik uykusu olurdu gece 2 defadan fazla kalkmazdım şimdi her saat başı ağlıyo azemip yatıyo bazen uyumuyo anlamıyorum aç olsa çok emer emzik niyetine durupdurup çekiyo açlığından değil neden böle.iyi geceler çayı varmış deneyen varmı yada gece uykusu için bişey yapan

2. 20 Kasım 2009
  3. ebrudem

ebrudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım iyi geceler çayını doktorumuzun tavsiyesiyle bende oğluşuma kullanmıştım gazını aldığı için rahat rahat uyuyodu bi deneyin isterseniz ayrıca bu aylarda oluyo düzensizlikler memeye dahada düşün oluyolar sabır diliyorum :)

4. 21 Kasım 2009
  5. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bebeğiniz diş çıkartmadıysa daha muhtemelen diş çıkartıyordur ağrısı olduğu için emerek gidermeye çalışıyodur ağrısını

6. 21 Kasım 2009
  7. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gaz sancımız yok o nedenle olduğunu sanmıyorum ama memeye düştüğü kesin dişimiz daha çıkmadı ihşallah bu sebeplerden geçici bir süreçtir.çalışıyorum gündüz zaten yorucu bide uykusuzluk bitiyorum:1no2:

8. 22 Kasım 2009
  9. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de seninle aynı durumdayım canım. benim oğlan 6 aylıktan beri dediğin gibi gece saat başı uyanıyor. ben artık yanımda yatırıyorum. uyandıkça ağzına meme veriyorum. gazdan değildir çünkü bnim oğlumun hiçbir zaman gazı olmadı. eskide 5-6 saat uyurdu. diş çıkmadı ama duyduğuma göre memeyi kesene kadar bu durum sürüyormuş. çalışan annelerin bebekleri emiyorsa gece sabaha kadar emmek istermiş.

10. 23 Aralık 2009
  11. Eslem0Taha

Eslem0Taha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bende 40 çıkar çıkmaz gece çayı içirmeye başladım oğluma doktor zararı yok dedi faydasını gördüm ben. yinede arada bir vermiyorum zaten düzenini tutturdumu bebişin sorun çözülür