gece uyuyamayan varmı?

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

geceleri nefes darlığı sırt ve bel ağrılarım yüzünden uyuyamıyorum sabaha kadar dönüp duruyorum arada bir dalıyorum ama yine uyanıyorum off ya bebişimde durmadan tepiniyo zaten bide derlerki çocuk doğunca uykusuzuluğu görürsün biz doğmadan görmeye başladık

2. 16 Ekim 2008
  3. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben normalde kafamı yastığa koyar koymaz uyurum ama gece kalktıysam ki son zamanlarda çokkaldıyorum çişim çok geliyoo bide acıkıyorum uyumam çok zor oluyoo:KK43:(
    bebişimde sağolsun beni yalnız bırakmıyo gözümü açar açmaz hemen pıt pıt oda başlıyoo :))
    şimdiden alışıyo işte vücudumuz uykusuz gecelere a.s.

4. 16 Ekim 2008
  5. nurgunhan

nurgunhan 2. melegini bekliyor :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    ewet uykusuzluğum var kısa kısa saçma sapan rüyalar görüyorum .. yattığım zaman 30 dakika boyunca vucudumu ve koca göbüşümün rahat edeceği bir pozisyonda yatmaya uğraşıyorum.. ah larla uh larla ancak dalıyorum uykuya .. tabi benim paşa oğlumun canı sıkılıpta anneee kalk oyanayalım diye dürtmezse..

6. 16 Ekim 2008
  7. nurgunhan

nurgunhan 2. melegini bekliyor :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    canım nefes darlığı bendede var başın yüksek te yat.. azda olsa nefes almayı kolaylaştırıyor

8. 16 Ekim 2008
  9. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    ben de cok kısa aralıklalra uyuyabiliyorum ancak.
    bazen farketmeden sırtüstü uyuyakalıyorum
    uyandığımda içorganlarım feci şekilde ağrıyor.
    bir sağ bir sol inleye inleye döne döne yatıyorum.
    iki gecedir bacak arama küçük bir yastık koyuyorum.
    acaip rahat ettim doğrusu.
    daha önce niye denemediysem -tatlicadiarzu-

10. 16 Ekim 2008
  11. azure76

azure76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhabalar ben 33 haftalık hamileyim. siteyi sık sık takip etmeme rağmen ancak şimdi yazabildim
    bende geceleri uyuyamıyorum daha doğrusu sık sık uyanıyorum. lavaboya gitmek için sıkça kalkıyorum. göbeğimi koyacak yer bulamıyorum :)) bazen mide kazıntısıyla uyanıyorum. uyandığım zaman oğlum da uyanıp sonrasında beni uyutmamak için elinden geleni yapıyor :))

12. 16 Ekim 2008
  13. EU1

EU1 Guest

eşimde çok şikayetçi bu durumdan benide uyandırıyosun git diğer odada yat diyo ben sırt ve bel ağrılarıma dayanamıyorum eşimi kaldırıp masaj yaptırıyorum sabretcez sonuna kadar artık

14. 16 Ekim 2008
  15. SUNXIXXSX

SUNXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar, ben de uyuyamıyorum. pelvis kemiklerim (çatı) çok ağrıyo. sol bacağıma vuruyo ağrısı. bir türlü yatamıyorum. hatta kalktığımda adım atamıyorum. bi de o gün çok yürüdüysem daha beter. sola yatsam ağrı çoğalıyo, sırtüstü yatsam çift yastıkta yatmama rağmen nefes alamıyorum, hep sağa da yatılmıyo offff !!!!
    şu iki ay da bi geçseydi hayırlısıyla.

16. 16 Ekim 2008
  17. burcutemur

burcutemur Orkide Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı sorunlar bende de var , tek olmadığım için sevindim :)
    Gece yattığım zaman uykuya dalmak çok zor oluyor,, gece hep aynı saatte,2de tuvalete kalkıyırum,Ondan sonra uyu bakalım uyuyabilirsen. Geçen sabah saat 6 ya kadar uyuyamadım :KK43: Çok berbat bi durum, uykun var ama uykuya dalamıyosun... O yüzden işe gidenlere çok üzülüyorum, biz en azından gündüz uykumuzu alıyoruz biraz...

18. 16 Ekim 2008
  19. çelik198408

çelik198408 iki erkekim iki aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eşim önceden gıcık olurdu bana başını yastığa koyar koymaz uyuyosun diye şimdi onu çok daha iyi anlıyorum bide zavallımı rahatsız etmeyeyim diye fazla dönmemeye çalışıyorum ama fe beyi rahat ettirmek okadar kolay değil ama benim efem fazla hareketli değil harelde öyle hareket edipte beni uyandırmıyo bide şu tuvalet sorunu olmasa