gece yatmaz gündüz kalmaz kızım

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve XSXEKERXIXM tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : XSXEKERXIXM
  1. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar uzun süredir fazla yazamıydum çünkü kızım gece yatmıyo 5 30 dan asagı uyumuyo 5.30 dan sonra uyuyo öglen 3e kadar tabi ara ara kalkıp meme emiyo sonra gene uyuyo 3 den sonra 3 saat zar zor uyanık kalıyo 9 kadar felan uyuyo sonra sabah 5.30 a kadar artık ne yapıcagımı şaşrdım uykusuzluk yorgunluk beni mahfetti uyutmıyım diorum kıyameti koparıyor :1no2: düzelicek mi? yoksa böylemi sürecek :1no2: akıl verin lütfn hanfendi şimdi mışıl mışıl uyuyo emzikde hiç almadı belki daha rahatlardım asla beşikde yatmayı kabul etmiyo koltukta uyuyor mubarek radar gibi kızımın poposu :1rolleyes:

2. 2 Şubat 2009
  3. XSXEKERXIXM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nerde bu kasım anneleri yaw kimse kalmamış şekerler nerelerdesiniz:uhm:

4. 2 Şubat 2009
  5. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım işin zor ...benim kızım 2,5 aylık ben son bir aydır gündüzleri uyutmuyorum gündüz pencerenin yanına götürüyorum.şimdi oyun zamanı diyorum oyalıyorum onu...gecede bazen oyun istiyo oynatmıyorum.şimdi uyku zamanı diyorum.ve karanlıkta yatırıyorum ilk zaman zorluk çektim ama artık öğrendi şimdi geceleri emmeyi kalkıyo gözlerini bilem açmıyo..uykusu bozulmasın diye...gündüzleri gözü açık emiyor.memede uyumuyorr...birde gece altını almıyorum çünkü uyandırılmaktan hoşlanmıyor..uyandımı bir daha asla uyumuyor...akşam yatmadan alıyom...sonrada sabaha kadar mışıl mışıl uyuyo..gece 2 defa emmeye kalkıyor o kadarr....maşalllah diyeyimmmm

6. 2 Şubat 2009
  7. XSXEKERXIXM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ne diyim kızına maşaallah :nazar: allah benim kızımada nasip etsin bende uyuduktan sonra altını açmıyorım uzun bi gece gene bekliyo beni

8. 2 Şubat 2009
  9. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    kolay gelsin...yavaş yavaş alıştır..hemen olmuyo zaten ki benim kız gece 2-3 defa kalkar emmeyi hiç kalkmayan bebişlerimizde varmışşşş...ne mutlu onlara

10. 2 Şubat 2009
  11. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    valla benimki 3 yasini gecdi su gec yatma konusunu dogusdan beri cekiyoreuz ne yaptimsa olmadi malesef ama allah icin yattimida 12saatini doldurmadan kalkmiyo......

12. 3 Şubat 2009
  13. XSXEKERXIXM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarım o kadar uzun sürmez benimki gece uykusu kadar güzel bişey varmı ya ne güsel herkes su soguk kış günü sıcacık yatagında yatoyo bende bebegimi ayagımda sallıyorum ahh ahhh:nazar::nazar::nazar: bari kıymet bilse genede herşeye deger.

14. 3 Şubat 2009
  15. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım benim kızımda gece 2den aşagı uyumaz ama buna şükür hiç uyumayan bebekler bile varmış.sende onla beraber öglene kadar uyu başka çaresi yok.hatta ben kızıma bar sanatçısı diyorum geç saatlerde yatar geç saatlerde kalkar.

16. 3 Şubat 2009
  17. XSXEKERXIXM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    edacım öyle yapıyoum da misafir oldumu sabah erkenden kalmak zorunda kalıyorum işdi güçdü derken uykumu tam alamıyorum

18. 3 Şubat 2009
  19. kutaylin

kutaylin mutluyum çünkü anneyim;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahh ahh,malesef bende uykuya hasret kalanlardanım, tam uykuya daldı diyorum 10 dakika geçmiyor gözler fal taşı gibi açık,önceden eşimden ayrı yatamayan ben şimdi hasret kaldım ona bile..ne diyeyim huyları her geçen gün değişiyor bu bebişlerin,dilerim bizimkilerde değişir:Saruboceq: