Geçecek deyin ne olur!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve deren23 tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

14 Mart 2009
    Konu Sahibi : deren23
  1. deren23

deren23 Guest

GEÇİÇEK DİMİ?
    GEÇİÇEK BUDA ARTIK PATLAMA NOKTASINA GELDİM...
    DAYANAMIYORUM KİMSEYE ANLATAMIYORUM KİMSEYE SÖLEYEMİYORUM SADECE SUSUYORUM ...
    DÖRT YILIMI NASIL SİLCEM HERYERDE O VAR HERŞEYDE O VAR SUDAN ÇIKMIŞ BALIK GİBİYİM KİMSEYE BELLİ ETMİCEM DİYE KENDİMİ YİYİP BİTİRİYORUM AKŞAMLARI OTURUYORUM BİLGİSAYARA SADECE ONLA BENİM ŞARKIMI DİNLEYORUM...SADECE CANIM ÖLE Bİ YANIYOR Kİ..
    ZORLA DEĞİL YA YANIYO İŞTE ONA AİLEME ARKADAŞLARAMA NEFRET ETTİĞİMİ UNUTMAYA BİLE BAŞLADIĞIM YALANINI[ SÖLEMEKTEN BIKTIM LANET OLASI İNADIM GURURUM YÜZÜNDEN KENDİ KENDİME YAPIYORUM OYSA SENİ ÇOK ÖZLEDİİM DEMEYE ÇOK İHTİYACIM VAR...
    OLMICAK BİRŞEYDİ VE BİTTİ BİRİLERİ BUNLARINDAN GEÇEÇİĞİNE SÖLESİN DAYANAMIYORUM ÇÜNKÜ BAZEN ÇOK SEVMİŞİM İNANILMAZ BİLİYORUM ODA HALA SEVİYOR HALA ARIYOR BENİ ARAMA DİYORUM SENİ GÖRMEK BİLE İSTEMİYORUM DİYORUM YETER SENDEN NEFRET EDİYORUM DİYORUM NASIL OLDUDA BUKADAR KISA ZAMANDA UNUTTUN DİYOR YA YALAN SÖLÜYORUM DİYEMİYORUM .
    BARIŞMA ŞANSIMIZ ASLA YOK ÇÜNKÜ BU ONUN SON ŞANSIYDI VE KULLANDI...SADECE BU KABUSUN BİR ANÖNCE BİTMESİNİ İSTİYORUM.../COLOR]

2. 14 Mart 2009
  3. nur.sima

nur.sima Guest

geçecek
    şimdiye kadar neler atlattın kim bilir? bunları ben bilemem ama sen biliyorsun değil mi? ne zorluklar aştın bu gunlere geldin.
    bu da gececek
    sıkıntıları iyi ağırlarsan elemi gider lezzeti kalır
    başaracaksın yerimseniben

4. 14 Mart 2009
  5. elitu

elitu Rabbim sen yardımcımız ol Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben bu hikayeyi bir yerden hatırlıyorum. Emin ol ki unutuluyor. Sadece aradan yıllar geçince ara ara anımsıyorsun. Ama hiçbir acı sonsuza dek sürmüyor. Zaman en büyük ilaç gerçekten de. Yaşanılanları tekrar tekrar düşünme sakın. Düşünmemeye çalış. İlgini başka yönlere çek. Emin ol ki geçecek.

6. 14 Mart 2009
  7. deren23

deren23 Guest

hayatımdan çok kişiyi gönderdim hayatımin demirlerini ama bukadar yanmadı sevgilim nişanlım değildi o birtek şimdi onunla beraber ailemide uğurladım ben onu tanıdığımda 19 yaşındaydım şimdi 24 onunla büyüdüm ama offff bilmiyorum ....

8. 14 Mart 2009
  9. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ah benim arkadasim canin nede cok yaniyor allah yardimcin olsun, sevdiginden neden ayrildin aldattimi seni? sana neler dmeek isterdim ama kelimeler dügümlendi yazamiyorum cok üzüldüm bunlar gececek allahin izniyle allaha saril dua et karsina insallah seni herseyden cok seven biri cikar, yada sunu diyeceim sana madem bu kadar cok seviyorsun niye olmaz diyorsun oda seni seviyor, gercekden olamazmi???

10. 14 Mart 2009
  11. deren23

deren23 Guest

dört yıllık beraberliğimde ayrı kaldığım bir dönem birisyle 1 hafta bile sürmeyen birşey yaşamış ama başka bi türden ama pişman olmuşştu...ama değil sebepler bunlar değil aslında ama çok şeylerde yaşattı..olmıcağını biliyorum sadece teselliye ihtiyacım varr...

12. 14 Mart 2009
  13. puffss

puffss Guest

geçer canım geçer bu da geçer..bu da gelir bu da geçer..alışırsınn..zaman insana herşeyi alıştırıo bi o kadarda unutturuo..dikkat et kalbineee..üzme onu..sağlığna bi şey olmasın..allah yardımcın olsun

14. 14 Mart 2009
  15. nur.sima

nur.sima Guest

diğer konularını da şimdi okudum. kararlıymışsın demek çok yıpratmış seni tum yalvarmalarına rağmen dönmemişsin.
    kolay değil anlıyorumkafamçokkarıştı

Allah sabır versn :çok üzgünüm:

Unutmak kolay mı deme
    Unutursun Mihribanım
    Oğlun kızın olsun hele
    Unutursun Mihribanım

Hayat böyle bu gemide
    Eskiler yiter yenide
    Beni değil kendini de
    Unutursun Mihribanım

Yıllar sineme yaslanır
    Hatıraların paslanır
    Bu deli gönül uslanır
    Unutursun Mihribanım

Zaman erir kelep kelep
    Meyve dalda durmuyor hep
    Unutturur bir çok sebep
    Unutursun Mihribanım

Gün geçer azalır sevgi
    Değişir herşeyin rengi
    Bugün değil, yarın belki
    Unutursun Mihribanım

Süt emerdin gündüz gece
    Unuttun ya büyüyünce
    Bu işte tıpkı öylece
    Unutursun Mihribanım

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mart 2009
  16. 14 Mart 2009
  17. deren23

deren23 Guest

ewet zamanla geÇıÇek ama o zaman nasıl geÇıcek ben gÜÇlÜydÜm Çok hemde bunu oda bılıyor herkes Öle sanıyor ama Şuanda en yakınıma bıle sÖlemekten utanıcak kadar zayıfım...

18. 14 Mart 2009
  19. deren23

deren23 Guest

çok geldi yalvardı daha bugün seni çok özledim kokunu sesini sen benim vazgeçemyeceğim tek kadınsın dedi..pişmanım ama biliyorum geri dönülmez bir hata yaptım dedi ...ve ben bunları ondan duyduğum zaman buz gibiydim ama bide bana sorun..