Geceleri Benim Gibi Uyuyamayan Varmi Arkadaşlar

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve masumkedi tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : masumkedi
  1. masumkedi

masumkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar geceleri hiç rahat edemiyorum sizdede öylemi 5 dakika dalıyorum yine uyanıyorumkafamçokkarıştı belime arada karnıma kramplar giriyo en çokta belime!sizde nasıl kızlar ? 9 ayı nasıl getiricem bilmiyorumsenağlamasenağlamasenağlama

2. 15 Nisan 2008
  3. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende uyuyamıyorum sabah ezanınından sonra uyuyorum vallahi yatakta saga dön sola dön rahat edemiyorum valla napıcaz bende bilmiyorum agırlaştım dönerkende kendimi kaldıramıyorum sanki eşimde dün gece dedi uyudugun zamanda en cok sol tarafında uyuyosun dedi ee piskolojik olarak sol tarafa yatın diye önerdikleri icin sanırım en son sol yanıma yatıp sızıp kalıyomuşum

4. 15 Nisan 2008
  5. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    bende uyuyamıyorum canım ya.akşam eşim tv seyrederken azcık dalıyorum koltukta.yatağa gittimmi bende sabah ezanına kadar uyuyamıyorum.dayanamıyorum oturarak uyuyorum :)

6. 15 Nisan 2008
  7. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    aynen bende uyuyamiyorum bunlar normal hele son aylar gelsin o zaman daha beter
    gobek yuzunden bebek yuzunden SIKINTI dogum korkusu falan derken daha zor olcak gecelerimiz gorceksiniz
    allah yardimcimiz olsun

8. 15 Nisan 2008
  9. baharalti

baharalti nehirim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende aynıyım,bi sağa bi sola dön dur.uykuya dalarım bu seferde tuvalete kalkarım sabaha karşı uyurum sonrada kalk işe gel,şimdiden böyleysek son ayda napıcaz onu düşünüyorum.:uhm:

10. 15 Nisan 2008
  11. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    alın bendede o kadar 7 kere Wc gidiyorum sağa dön sola dön sabah sonra iş eve git azıcık uzanıyorum sonra uyuyamıyorum yattım kalkamıyorum belim sanki hamur olmuş hiç kemik yok anlıcağınız zor günler bekliyor bizleri kızlar
    bunlara ek olarak ayaklarım şiş sanki domatese çatal batırmış gibi duruyor parmaklarım ayaklarımın şişinden :)))))
    birde nezle oldum birde boğazlarım şişti tan tan öksürüyorum daha ne olsun ama bunuda şükür Allah beterinden korusun kuzucum için katlanıyorum hepsine Annelerimizin değerini hiç bu kadar anlamamıştım desem yeridir

12. 15 Nisan 2008
  13. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    birde demezler mi doğurmakta ne var kedi köpekte doğuruyor önemli olan bakmak diye sinir oluyorum
    sanki kolay birsey neyse paylaşayım dedim :)))

14. 15 Nisan 2008
  15. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yaa Kizlar Hele Dün Gece Hiçç Uyuyamadim Bel Ağrisi Falan, Saçma Sapan şeyleri Takiyorum Işte Kafama Sonrada Uyu Uyuya Bilirsen.uff Son Aylarda Napicaz Yaa Valla Ben Uyuyamayinca Eşimide Kaldiriyorum Beraber Uykusuz Kaliyoruz.ayy Onada Kiyamiyorum Ama Olsun Ikimizin Bebişi Nede Olsa

16. 15 Nisan 2008
  17. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bi ara bende tv izlerken akşamları uyuyodum .. ama artık uyumamakiçin kendimi zorluyorum zaten 15 dakkaya da geçiyor uykulu halim koltukta uyursam (1 saat de uyusam )gece sabaha kadar uyuyamıyorum.. şimdi engeç 11 yada 12 de yatmaya çalışıyorum sabah da 7 de kalkıyorum kendimi daha dinç hissediyorum ..bende işe yaradı belki sizdede yarar diye paylaşmak istedim

18. 15 Nisan 2008
  19. facundia

facundia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende hiç uyuyamıyorum TV karşısında iken gözlerim kapanıyor yatağa gidip yastığa başımı koydum mu uykum kaçıyor..Dönüp duruyorum sıkıntılar basıyor özellikle de ayaklarım yanıyor koyacak yer bulamıyorum...8.aydan sonra ne yapacağız allah hepimize kolaylık versin...