geceleri rahat uyuyabiliyor musunuz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve inciboncuk tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

14 Aralık 2007
    Konu Sahibi : inciboncuk
  1. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben son bir kaç gündür geceleri ya da tv karşısında yatarken rahatsız olmaya başladım özellikle gece sağdan sola , soldan sağa dönerken belimde ağrı oluyor sanırım doğrusu önce oturup sonra dönmekmiş sizde durumlar nasıl?(27+2)

2. 15 Aralık 2007
  3. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen canım gece mutlaka uyanıyorum dönerken dönmek cok zor oluyo ne yapacaz ilerde bilmiyorum simdiden böyleyse allah hepimizi hayırlısıyla kurtarsın

4. 15 Aralık 2007
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ewet ewet ewettttt
    bende uykusuzluktan geberıyorum gecelerı uyanmaktan sıkıldım donerken canım acıyo sırt ustu yatamıyorum ne olcak halımız bı fıkrım yok allah yardımcımız olsun

6. 16 Aralık 2007
  7. xsxekercim

xsxekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:cidden gece uykuları çok problemli oluyor.galiba bu bebeklerimiz doğmadan önce onlarla uykusuz gecelere hazırlık oluyorlaelaelaelaelae dizleriniz arasına küçük bi yastık koyarak yan uyumayı denerseniz biraz daha rahat edebilirsiniz.ben bu yöntemden memnun kaldım,tavsiye ederim.a.s.

8. 16 Aralık 2007
  9. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Gecedonmektende ziyade WCye kalkmak beni daha çok yoruyor artık gece sıvı almıyorum yinede fazla faydası olmadı

10. 16 Aralık 2007
  11. EU1

EU1 Guest

bende sola yattığımda sol kasığımda inanılmaz ağrı hissediyorum..sanki bebek ordan çıkıcakmış gibiçok kötü...yan yatınca çocuğum eziliyormuş hissi kaplıyor içimi..ayrıca tuvalete saattebir kalkmaktaçok sıkıcı..

12. 17 Aralık 2007
  13. kxoxpxuxklxuxkahve

kxoxpxuxklxuxkahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben yattığım zaman doğrulamıyorum. belim çıkacakmış gibi oluyor. özellikle geceleri sırtüstü yatıyorum galiba farkında olmadan. işte o zaman kalkmak imkansız oluyor. sürekli yan yatmaktan da çok sıkıldım. hele tuvalet konusuna hiç girmeyelim. çünkü bıktım. dha tuvaletten çıkıp odaya gelmeden sanki tekrar tuvaletim varmış gibi geliyo. inanın bazen ya ben tuvalete gittimmi diye şüpheye düşüyorum. ama az kaldı kızlar. biraz daha sabretmek lazım.

14. 17 Aralık 2007
  15. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    aynen hiç rahat deelim yaa gece zırt zırt uyanıyorum soldan sağa sağdan sola dönerken zorlanıyorum sırt üstü uyudumda bi süre sonra karnımda sancı oluyo omuzlarım cürüdü yan yatmaktan ah bebişim ne hallere soktu beni corabımı botumu zor giyiyorum 60 kiloyum 10 kilo almışım ...cok gülüyorum kendime giyinirken :))))))))))

16. 17 Aralık 2007
  17. mertece

mertece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende de durum aynı işkence oldu artık yatmak.Yan taraflarım çürüyecek valla....Sağlık olsun artık katlanacağız bebişlerimiz için.....

18. 17 Aralık 2007
  19. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    herkeste ayni sikayetler bendede ayni durum hatta bezen kalkamiyorum esim kaldiriyor,birde bende geceleri sag bacagimda kramplar oluyor feryat figan uyaniyorum :KK43:((( ne yapalim bebekler icin katlanicaz artik :))