geceleri uyurken bacağınıza kramp giriyor mu?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 6 Nisan 2008 başlatılmıştır.

6 Nisan 2008
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar 5-6 gündür geceleri bacaklarıma, dizden aşağı olan kısmı adı gelmiyo şimdi aklıma o bölgenin,acayip kramplar giriyo.en ufak bir kıpırtımda kasılıyorum.çok acıyo valla.:kızgın:birkaç sn sonra geçiyor ama yine de sinir ediyor.magnezyum da alıyorum düzenli ama acaba size de oluyor mu? 2-3 kere oluyor.zaten hiç uyuyamıyorum bu da tuz biber oldu..:a015:

2. 6 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

evet ya benimde bu sabah 2 bacağımada acayip şekilde kramp girdi.cimciklemek işe yarıyor aklında bulunsun.

4. 6 Nisan 2008
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    normal kızlar ben her sabah hatta gecenin bir yarısı bu kramplarla uyanırdım doğumdan sonra geçti benimki umarım sizinkilerde geçer...

6. 6 Nisan 2008
  7. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende gecen hafta bi defa oldu ne yapacagimi sasirdim allaha sukur dediginiz gibi cok kisa surdu uzun surse ne yapardim bilmiyorum ve o gunden beri gece donerken felan cok dikkat etmeye calisiyorum insaallah bir daha olmaz hic birimizin

8. 6 Nisan 2008
  9. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Magnezyum alın kızlar eczanede satılıyor toz hali ya da emilen tablet hali hamilelikte kullanımın sakıncası yok düzenli olarak alırsanız kaslarınız ani kasılmalar ya da gevşemeler yaşamaz.Magnezyum kaslar için çok önemli bir mineraldir.Yine de doktorunuza danışabilirsiniz.Ağrı ya da kramp yaşamazsınız.

10. 6 Nisan 2008
  11. çimen5

çimen5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kramplar aynı şekilde bende de oluyo ara ara.Olduğu an ayağa kalkıp hangi bacağımda kasılma oluyosa o ayak parmaklarımın üstünde topuğum havada kalacak şekilde duruyorum ve geçio bu karmplar bende çok oluyodu ve beni çok korkutuyodu allahtan bu aralar olmuyo ama bu yöntemi bana arkadaşım söylemişti o günden beride hep yaparım gerçekten işe yarıyo anında kramp geçiyo

12. 6 Nisan 2008
  13. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım magnezyum verdi dr.kramplar çok acıtıyor canımı ...

14. 6 Nisan 2008
  15. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bi kere oldu gece ve 2 gün bacağım ağrıdı.hiç olmamıştı daha önce.magnesyum ve kalsiyum eksikliğinden oluyor.magnesyum yeşil yapraklı sebzelerde ve bademde var.ayrıca maden suyu iyi geliyor.

16. 6 Nisan 2008
  17. mawixsx

mawixsx orkide Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merak etmeyin kızlar ben hamıleyken banada çok oluyordu uykudan fırlatıyordu kramplar dogumdan sonda yok oldu hamılelık sürecinde cektım bende agrıları saolsun esım ovalıyordu acısı en aza ınıyordu o anda hiç hareket etmemenız gerekıyor yoksa daha çok can yakıcı oluyor büyük geçmış oldun o tatlı bebeişleri kucagınıza aldınızmı bütün kramp acıları unutuluyor hepınıze hayırlı ve saglıklı dogumlar canlarım

18. 6 Nisan 2008
  19. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar olunca ayağınızı bacağınıza doğru gerin hemencik geçiyo
    ama her gece oluyosa dra söyleyin o ilaçlardan verir