geceleri uyuyamıyorum :(((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meraklxix tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : meraklxix
  1. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    :çok üzgünüm:
    doğum korkusu geceleri beni uyutmuyor:KK43:( aklıma düştümü çok korkuyorum eşimede belli etmek istemiyorum çok kızıyor :çok üzgünüm:
    bunun üstüne bebeğime yatarken zarar vereceğim korkusu:KK43:( geçen yüz üstü yatmışım çok korktumm :çok üzgünüm:
    bide bunun üstüne kalçalarımda sürekli yan yatmaktan oluşan dayanılmaz ağrılarımm bana yardımcı olun :KK43:( :çok üzgünüm:

2. 23 Şubat 2008
  3. sevgii:)

sevgii:) bebişimm benimleeeeeee:)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    korkma arkadasım ya bak doğum yapan o kadar kadın varki çok kötü zor olsa kimse ikinciyi düşünmezdi bebişini düşün.doğunca onu kucagına aldığın anı düşünsene.yüz üstü yatmana dikkat et tabi.allah senide bebğinide bir avazda kurtarsın canım dua et banada hamilelerin duası kabul olur bende istiyom bebek...

4. 23 Şubat 2008
  5. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    korkunun ecele faydası yok:)içinde tutacak değilsin ya nasılsa doğurucan o yüzden rahat ol.

6. 23 Şubat 2008
  7. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ayy kıyamam ben sana..Bak canım rahat olmalısın.en sonunda doğum yapacaksın..bak milyonlarca kadın var bu müthiş duyguyu yaşayan..Ne olur strese girme rahat ol..Bebeğin doğunca onla geçireceğin vakiti düşün..
    Sana Annem diyeceği zamanları düşün....
    Bende gebeyim ve daha 3 ayım bitti..Eşim diyoki dişin ağrısa ultrasona gidicez diyor:) ee düşün artık..oda bana kızıyor azıcık..ama napalım ANA olucaz ya..Meraktan korkudan heyecandan işte...

Sen rahat ol..gece yatarkende soluna yat.eşin seni sıkıştırsın dönme:) biz öyle yapıyoruz valla şimdiden alıştırma:)
    Korkma sakın Düşünkü O içindeki minikçik sana ANNEM diyecek..İnşallah bebişini sağlıklı bir şekilde eline alırsın canımcım:KK46:

8. 24 Şubat 2008
  9. bitlipiyade

bitlipiyade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamilelerin duası kabul olur
    Sevgii mesajını okurken bu cümlen beni çok mutlu etti:)
    Meraklı, sağa dönük yat ve bacaklarının arasına küçük bir yastık koy. Gebeler için en rahat yatış şeklidir. Kendini de fazla kasma, ufaklığı da kasıyorsun. Hadi iyi geceler!:)

10. 24 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Canim kac aylik hamilesin ?

Hem korkmana gerek yok herhangi bir aksi durum olmadigi surece Allah korusun kim sancidan olmuski.Millet nasil dogurduysa bizde oyle dogurucaz.Lutfen daha cesur ol bebisinin korkak degil cesur anneye ihtiyaci var bak ben korkuyommu sey aslinda korkuyom ama elden birsey gelmiyo mecburuz canim.Dua edelimki Rabbim bu mucizeyi yasamamiza izin verdi nankorluk etmiyelim degilmi?

12. 24 Şubat 2008
  13. TuYa_DeNiZ

TuYa_DeNiZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şöyle özetleyebilirm dişciye gidip dişlerimi yaptrmaktansa dogum yapmayı tercih ederim:KK70: sonunda bi bebek sahibi oluosun cok gusel bişi ( bugun dişçiye gittimde :KK43: )

14. 26 Şubat 2008
  15. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım korkma skin ol bende 3,5 ay önce doğum yaptım korkudan delirecek hale gelmştim ne yapacağımı şaşırıyordum ama gün geldi ki korkuyu bile düşünemez oldum suyum bitmişti hemen sezeryana alındım ve bebeğim kolumdaydı korkuda bitmişti :))
    rabbim senide bebeğinide sağlıcakla kurtarsın...

16. 27 Şubat 2008
  17. askimveben

askimveben Kaanima kardes geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dogum okadar korkulcak bisey olsaydi bu kadar insan olmazdi dünyada.
    her kadinin dogumuda ayni olacak degil.
    ben sadece iki kisinin dogum hikayesini dinliyorum (onlarinki kolay olmus)
    yatarkende bebegine zara vermeszin korkma
    ben özel dogum yastigi aldim (türkcede isimini bilmiyorum) onunla yatiyorum cok rahat oluyor.

18. 27 Şubat 2008
  19. Ansaneri

Ansaneri мιηιк кє&#8 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok fazla bebeğime zarar veririm diye düşünerek kendini strese sokma o zaman bebişler daha çok etkileniyor hiç bi anne bebeğine zarar vermez için rahat uyu çok düşündüğün için uyuyamazsında günü gelicek ve seninle beraber olacağını düşün ve mutlu mutlu uyu